Хмельницький мер поскаржився Азарову на газовиків за гарячу воду

Міський голова Хмельницького Сергій Мельник звернувся з проханням до Прем’єр-міністра Миколи Азарова посприяти у вирішенні відновлення гарячої води у квартири городян.

Відповідний лист датований сьогоднішнім числом і є у розпорядженні НГП.

Мер зауважив, що протягом 6-10 вересня цього року ПАТ “Хмельницькгаз” відімкнуло від газопостачання котельні міста і наразі газопостачання не відновлено.

Разом з тим, НАК “Нафтогаз України” виділив на першу декаду жовтня ліміт газу 140 тис. куб. м для гарячого водопостачання лише дитячих садків та лікарень.

“Дитячі садки і школи розташовані по всьому місту і при такому малому навантажені у теплопостачальних підприємств не має технічної можливості надавати їм окремо гарчу воду від центральних котелень. Все це призводить до соціальної напруги і невдоволеності мешканців міста, які отримували гарячу воду щоденно і безперебійно”, – наголосив у листі міський голова Хмельницького.

С.Мельник додав, що всі платіжні зобов’язання за розрахунками за спожитий природний газ з врахуванням невідшкодованої різниці у тарифах перед газопостачальними підприємствами виконані.

Як повідомляв НГП, за словами першого заступника Хмельницького міського голови Олександра Віннікова, сума боргу різниці в тарифах для хмельницьких комунальників становить близько 60 млн грн.

“Наразі важко прогнозувати, коли надійдуть з держави ці кошти. Сподіваємося, що до опалювального сезону у квартирах Хмельницького буде гаряча вода”, – зазначив О.Вінніков.

Він додав, що протягом січня-серпня цього року хмельничани розрахувалися за опалення на 102%.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. А дітки миються, приймають душ у дит.садках, школах, технікумах, ПТУ, а не вдома??Це щось нове! І людей похилого віку та інвалідів у житловому фонді немає?? Чи тепер цим категоріям будуть надавати пільгові банні послуги у дитсадках, школах, ПТУ, технікумах і т.д.??

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.