Прокуратура області взялася за ради, які ухвалили рішення про відставку уряду Азарова

Прокурорами Хмельницької області виявлено 12 рішень місцевих рад, пов’язаних із підготовкою до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, прийнятих з перевищенням повноважень, наданих законодавством про місцеве самоврядування.

hmeln_9

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, приміром, сесією однієї з селищних рад прийнято рішення про використання прапора Євросоюзу на приміщеннях установ, організацій, підприємств, хоча ці питання, відповідно до ст.26 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», не належать до компетенції депутатів селищної ради.

Також рішенням сесії сільради у Кам’янець-Подільському районі передбачено «негайне усунення» від займаної посади Міністра внутрішніх справ.

У більшості вказаних рішень ідеться про відставку Уряду, дострокові вибори Президента та депутатів Верховної Ради України, що суперечить законодавству про місцеве самоврядування.

Тому про скасування цих рішень прокурори звернулись до суду із позовами, які наразі перебувають на розгляді.

Теги: , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. теперешні події в Україні ніби списані з сюжету фільму “Холодне літо 53го”:

  урки дорвалися до влади на оремій території. Вони закривають мирних людей, гварлують беззахисних, відмінили право і чинять свій суд “по понятіях”. Ті, хто раніше вважав, що у нього є вся повнота влади, перелякалися і співпрацюють з бандитами.
  А потім одна ЛЮДИНА, у котрої прокинувся внутрішній протест проти свавілля цієї мерзоти, вдається до супротиву і скидає бандитське ярмо….

  Схоже на те, що теперешній МАЙДАН не став тим моментом, коли вдасться скинути бандитське ярмо з шиї народу. Але точно, що це станеться на початку 2015го року. Але як і в фільмі, боюся, не вдасться все завершити і без трагічних втрат – занадто жорстокі бандити, занадто чіпляються вони за свою владу. Але це їх не спасе.

  Тому хмельницьким прокурорам було б варто ще раз переглянути цей чудовий фільм, про людську гідність…

 2. дурниці, прокуратура хай краще бандитами турбується

 3. Прокуратура б краще розібралася, як використовуються кошти за кіотським протоколом. Скільки шкіл, лікарень до кінця не утеплено. А обіцяли ще в2012 все закінчити. Д е поділись кошти?

 4. Надо пикитировать бандитскую прокуратуру!

 5. в першу чергу потрібно надати радам, котрі приймали такі рішення, юридичну допомогу найвищої якості!
  Надіслати в прокурактуру сотні запитів від фізичних осіб, обєднань та організацій юридично кваліфіковані запити типу “Чому ви вмішуєтеся в роботі виборних органів влади?” Копію листів відправити в редакції газет, телеканалів, в органи самоуправління міст-побратимів Хмельницького. Кругом вказувати прізвища тих прокурорів, слідчих, котрі направляють ці запити в місцеві ради Хмельниччини! Все це підкріпити звісно пікетами.

 6. ТРЕБА ПИСАДИ І ЯКНАЙБІЛЬШ МАСОВО. В першу чергу прокурорам, копії в пресу, на телебачення, Президенту, Генеральному прокурору, депутатам ВР, слати лише замовними листами з вимогою дати відповідь, а прокурори зобов’язані це робити, а відповіді пересилати у вище названі інстанції, або про те, що відповідей не одержано у терміни, визначені законодавством, поміщати їх і інтернеті. Платню мають, порівняно з простими трудягами, фантастичну. А в наступному році уряд обіцях її значно збільшити за рахунок зменшення соціальних витрат для простого люду.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.