Хмельницький окружний адмінсуд задовольнив політичні позови прокуратури до місцевих рад

Хмельницьким окружним адміністративним судом наразі задоволено 10 позовів прокурорів про визнання протиправними та скасування рішень органів місцевого самоврядування стосовно політичної ситуації в Україні.

Про це повідомляється в інформації прес-служби облпрокуратури.

Не розглянутими залишилися два позови прокуратури на рішення позачервогої сесії Хмельницької міської ради, доля яких вирішиться у січні.

Як відомо, органи прокуратури Хмельниччини оскаржили до суду 12 таких рішень місцевих рад.

На думку прокурорів, вони прийняті з перевищенням законних повноважень. У більшості вказаних рішень ідеться про відставку Уряду, дострокові вибори Президента та депутатів Верховної Ради України, що суперечить Конституції України та законодавству про місцеве самоврядування.

Теги: , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Маємо прецендент скасовувати всі рішення органів місцевого самоврядування. Виділила місцева рада кошти на ремонт школи – прокуратура оскаржила, суд задовольнив. І т.д. Таким чином можуть повністю знищити інститут місцевого самоврядування і забрати у громад міст і сіл конституційне право мати легітимні представницькі органи. Простіше кажучи, просто не дати можливості місцевим радам виконувати волю громад.
    Рішення місцевих рад є законними і легітимним, які приймалися з дотриманням усіх процедурних норм. Це рішення легитимних представницьких органів, які обрані громадами. Це – вираження настроїв місцевих громад.

  2. Всіх цих “суддів” записати і після зміни влади дати їм по 5-6 років буцигарні, на їх вибір.

  3. А судді хто !!!
    За те судді й отримують гроші, що не судять аферистів, корупціонерів, злодіїв.
    ( Олександр ПЕРЛЮК )

  4. Переконаний, що опозиція це “схаває”, хоче є ще час подати апеляцію.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.