У Хмельницькому кандидат у нардепи Коліщак використовує на біл-бордах американців? У Хмельницькому кандидат у нардепи Коліщак використовує на біл-бордах американців?

У Хмельницькому кандидат у народні депутати у 188 виборчому окрузі і діючий голова Хмельницької райдержадміністрації Віктор Коліщак використовує на власних… Далі »

Ізяславський штаб Партії регіонів отримав Інтернет від «Бібліомосту» – ОПОРА Ізяславський штаб Партії регіонів отримав Інтернет від «Бібліомосту» – ОПОРА

Приміщення центральної районної бібліотеки підпорядкувала собі організація Партії регіонів в історичному місті Ізяслав (ОВО №189) з центром у Красилові. Тут,… Далі »

Трунова і Барчишин уже не кандидати у народні депутати Трунова і Барчишин уже не кандидати у народні депутати

ЦВК скасувала реєстрацію кандидатів у народні депутати від Партії регіонів Ірини Трунової (187 виборчий округ) і Віктора Барчишина (193 виборчий… Далі »

Для кандидатів від Партії регіонів настав передвиборчий “GAME OVER” Для кандидатів від Партії регіонів настав передвиборчий “GAME OVER”

Час “Х” для деяких кандидатів-регіоналів настав сьогодні. Центральна виборча комісія задовольнила заяви кандидатів у народні депутати Ірини Трунової (187 виборчий… Далі »

У Кам’янець-Подільській окружній комісії голову змінюють, як рукавички У Кам’янець-Подільській окружній комісії голову змінюють, як рукавички

Сьогодні знову відбулись зміни в складі окружної виборчої комісії виборчого округу № 193 з центром у Кам’янці-Подільському. Як повідомляє офіційний… Далі »

Голова Хмельницької ОДА: ми не можемо стояти з нагайкою, бо панує демократична держава Голова Хмельницької ОДА: ми не можемо стояти з нагайкою, бо панує демократична держава

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха спростував статистичні дані, які днями озвучив народний депутат України Геннадій Москаль щодо катастрофічного стану економіки області. Про… Далі »

Проти Сергія Лабазюка розпочалася інформаційна війна? Проти Сергія Лабазюка розпочалася інформаційна війна?

188-ма мажоритарка з центром у Хмельницькому (до меж округу також належать Волочиський і Хмельницький райони) перетворилася на суперництво двох кандидатів… Далі »

В Івано-Франківську за хабар  затриманий чиновник департаменту архітектури та містобудування В Івано-Франківську за хабар затриманий чиновник департаменту архітектури та містобудування

 9 жовтня ц.р. в м. Івано-Франківську співробітники СБ України і прокуратури затримали «на гарячому» після одержання хабара у розмірі 30… Далі »

Перед виборами Партія регіонів возить студентів хмельницького вишу до історичних місць Перед виборами Партія регіонів возить студентів хмельницького вишу до історичних місць

Понад двісті студентів Хмельницького національного університету побували у Кам’янці-Подільському, де збереглися найдавніші фортеці. Організаторами поїздки до міста над Смотричем стали… Далі »