Голова Хмельницької ОДА: ми не можемо стояти з нагайкою, бо панує демократична держава

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха спростував статистичні дані, які днями озвучив народний депутат України Геннадій Москаль щодо катастрофічного стану економіки області.

Про це очільник краю заявив у програмі “Акценти” на обласному державному телебаченні “Поділля-Центр”.

“Хмельниччина розвивається і працює. Однак хочу зауважити: ми не можемо стояти з нагайкою над будь-яким (навіть якщо би були мінусові показники), тому що на вулиці не 80-ті роки, а сьогодні на вулиці панує демократична держава і приватна власність на будь-які засоби виробництва”, – сказав він.

За словами губернатора, нардеп Г.Москаль необ’єктивною інформацією принизив подолян, котрі працюють у сільському госопдарстві, промисловості.

“Валове виробництво сільськогосподарської продукції Хмельниччини посідає п’яте місце у державі, у промисловості досягнутий приріст, незважаючи на те, що Хмельницька атомна електростанція знаходилася на плановому ремонті”, – зазначив В.Ядуха.

Як повідомляв НГП, під час прес-конференції у Хмельницькому  народний депутат України Геннадій Москаль, зіславшись на статистичну звітність облстату, заявив, що обсяги промислового виробництва за січень-серпень 2012 року проти січня-серпня 2011 року впали до 98%. Добувна і переробна промисловість – 98,8%, переробна промисловість- 96,1%, виробництво харчових продуктів – 85,6%.

“За вісім місяців виробництво яловичини і телятини становило 77,4%. Також упали обсяги свинини. Можу вас привітати, що область прийняла іслам і перестала споживати свинину. Далі. Виробництво ковбасних виробів становило 94,3%, риби – 58, молока – 62%, сирів – 90%, хлібобулочних виробів – 84,4%”, – перерахував нардеп.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Правильно Вася ты сказал: Шо всрався не ты а твоя жопа. Ты вообще человек маленький, можно сказать незаметный.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.