Регіонал тягне донизу позитивну динаміку “нової влади” на Хмельниччині

Роботу генерального директора Хмельницької АЕС і депутата обласної ради від Партії регіонів Миколи Панащенка визнано незадовільною.

Таку оцінку дав голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха на колегії облдержадміністрації.

За його словами, саме ХАЕС спричинила мінусові показники у промисловості області.

“Ви ж бачите, – жодного мінусового показника четвертий рік поспіль, крім цьогорічної роботи Хмельнциької АЕС. Це не скидає відповідальності з керівника атомної станції, який неініціативно шукав варіанти на постачання лімітів електроенергії. І ми визнаємо його роботу незадовільною”, – наголосив губернатор.

Як повідомляв “Незалежний громадський портал”, це вже не перший публічний випад Ядухи на адресу однопартійця. На лютневій колегії ОДА глава області заявив, що гендиректору ХАЕС “до лампочки”, як працює другий енергоблок.

Нагадаємо, що за січень 2013 року спостерігалося падіння промисловості – на 15,2% (за 2012 рік приріст промисловості краю становив 1%). Це було пов’язано з тим, що перший енергоблок ХАЕС 77 днів знаходився на планово-попереджувальному ремонті і 31 січня його лише підключено до енергосистеми України.

Як відомо, у Хмельницькій області обсяги промислової продукції за підсумками січня-червня 2013р. у порівнянні з відповідним періодом 2012р. скоротилися на 2,1%. У виробництві, передачі та розподіленні електроенергії обсяги випуску продукції скоротились на 9,1%, у т.ч. у виробництві електроенергії – на 12,3%. Порівняно з січнем-червнем 2012р. виробництво електроенергії зменшилось на 1 млрд.кВт.год.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Який недоумок, радіти треба, що АЕС на перевірці і її дійсно оглядають, як таких земля носить….

  2. нужен ктото крайний перед чистками

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.