Рух “Чесно” записав бютівця Кравчука у “тушки” Рух “Чесно” записав бютівця Кравчука у “тушки”

Склад Верховної Ради VII скликання зберіг хронічні проблеми попередніх скликань парламенту – “тушок”, “кнопкодавів”, прогульників та депутатів з непрозорими статками…. Далі »

“Свобода” потягнула до суду заступницю голови Ярмолинецької райради за партійне сумісництво “Свобода” потягнула до суду заступницю голови Ярмолинецької райради за партійне сумісництво

Хмельницька обласна організація ВО “Свобода” подала судову апеляцію з клопотанням визнати протиправною бездіяльність заступника голови Ярмолинецької районної ради Марії Чмуневич щодо… Далі »

Атака антиукраїнського ідіотизму Атака антиукраїнського ідіотизму

Напередодні осені, коли має бути зроблений ще один рішучий крок у напрямку європейської інтеграції України, боротьба проти цього процесу набуває… Далі »

Фірми мажоритарників Буряка і Лабазюка годувалися бюджетними грошима – ЗМІ Фірми мажоритарників Буряка і Лабазюка годувалися бюджетними грошима – ЗМІ

ТОВ “Подільський господар – 2004”, яке входить до складу корпорації “Сварог вест груп”, що належить нардепу-мажоритарнику Партії регіонів (190 виборчий… Далі »

Кам’янецький переїзд у Хмельницькому відкриють до 1 вересня? Кам’янецький переїзд у Хмельницькому відкриють до 1 вересня?

Відкриття залізничної станції “Кам’янецький переїзд” у Хмельницькому заплановане до 1 вересня. Про це повідомив начальник управління інфраструктури та туризму Хмельницької ОДА… Далі »

Сабій разом зі свободівцями зголосилися підтримати селян-виробників молока Сабій разом зі свободівцями зголосилися підтримати селян-виробників молока

Народні депутати України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Ігор Сабій, Анатолій Вітів та Юрій Михальчишин зареєстрували законопроект “Про внесення змін до… Далі »

Капітальний ремонт зони відпочинку в хмельницькому сквері Шевченка “влетить” у 2,5 млн. грн Капітальний ремонт зони відпочинку в хмельницькому сквері Шевченка “влетить” у 2,5 млн. грн

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради за результатами тендера 5 липня уклало договір з приватною виробничо-комерційною фірмою «Будкомп» (Хмельницький) на капітальний… Далі »