Рух “Чесно” записав бютівця Кравчука у “тушки”

Склад Верховної Ради VII скликання зберіг хронічні проблеми попередніх скликань парламенту – “тушок”, “кнопкодавів”, прогульників та депутатів з непрозорими статками.

Про це пише у блозі “Незалежного громадського порталу” координатор руху ЧЕСНО в Хмельницькій області Олег Черненко, посилаючись на аналіз роботи новообраних депутатів, що здійснив рух “Чесно” за підсумками двох сесій.

Так, парламент VII скликання відзначився 9 депутатами, що змінили політичну позицію всупереч волі виборців.

“Тушками” стали: Андрій та Олександр Табалови, які не увійшли до складу фракції “Батьківщини”; зі складу цієї ж фракції вийшли 5 депутатів – Володимир Купчак, Вячеслав Кутовий, Олег Канівець, Віталій Немілостівий, Ігор Скосар та Роман Стаднійчук, а також вигнали Василя Кравчука.

Інфографіка руху "Чесно"

Інфографіка руху “Чесно”

Сам Василь Кравчук в одній з місцевих ЗМІ Хмельниччини заявив, що не вважає себе “тушкою”.

“Я – не “тушка”. Я не писав і не планував виходити з фракції. Вважаю, що не зрадив політичну силу, окремі люди зрадили. Оте, що нині робиться (у партії – ред), то через них”, – вважає бютівець.

Як повідомляв “Незалежний громадський портал”, 4 липня народний депутат України від ВО “Батьківщина” Василь Кравчук єдиний з опозиції підтримав законопроект №2290а про внесення змін до Закону України ”Про Державний бюджет України на 2013 рік” (щодо реструктуризації бюджетної заборгованості).

Після цього голосування народний депутат від «Батьківщини» Арсен Аваков у Facebook повідомив, що Кравчука виключили із фракції “Батьківщина”. Він написав: “Виключили із фракції Кравчука за голосування всупереч рішенню фракції, у тому числі за сьогоднішні вексельні закони”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. На мою думку ВЕКСЕЛЯ Закон про векселя – це розрахунки і взаємрозрахунки між “великим капіталом”. А якщо звернутти увагу, то стаає зрозумло, що це не лякає звичайну людину. Це стосується, на мою думку тих хто має заборгованості по ПДВ (в першу чергу) адже отримають, по крайні мірі , державні гарантії на його повернення.

  2. Вася ПОДЖУМАЛ о,предприятиях в области, каких очень, почти нет. МОЛОДЕЦ!!

  3. не погано було б щоб ще й “взав” трохи копійок з ПРедунів – щось зробив би в області

  4. Я знаю, со слов, что он не “жлоб”, наоборот – “”ништяк – поделится. Если себе оставит, то не много. Говорят, что живет в отцовском доме, 60 -х годов?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.