Опальний екс-директор хмельницького НВК опинився на вулиці після освітянських ротацій Опальний екс-директор хмельницького НВК опинився на вулиці після освітянських ротацій

Колишному директору НВК №10 Святославу Ратушняку після ротацій не знайшлося місця у системі освіти Хмельницького. Про це він повідомив у… Далі »

На ремонт обласного центру фізичного виховання учнівської молоді витратять 200 тис. грн. На ремонт обласного центру фізичного виховання учнівської молоді витратять 200 тис. грн.

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації за результатами тендера 19 липня уклав договір з приватним підприємством “Бондар”… Далі »

Лесков розробляє програму “Розвиток Хмельниччини на 2013-2014 роки”, щоб через партійців отримувати проблеми регіону Лесков розробляє програму “Розвиток Хмельниччини на 2013-2014 роки”, щоб через партійців отримувати проблеми регіону

Виконувач обов’язків голови Хмельницької обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков повідомив, що наразі працює над розробкою програми “Розвиток Хмельниччини на… Далі »

Ядуха так думає про наступників, що понавішував всіх собак на “попєрєдніків” Ядуха так думає про наступників, що понавішував всіх собак на “попєрєдніків”

Губернатор Хмельниччини Василь Ядуха натякнув, що колишній голова ОДА Іван Гавчук зі своєю командою залишив діючій владі 50 млн. грн… Далі »