Бютівський “вигнанець” Кравчук є ідейнио-переконаним депутатом – ПР Бютівський “вигнанець” Кравчук є ідейнио-переконаним депутатом – ПР

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє, що Партія регіонів не скуповує депутатів від опозиції. Про це він заявив, відповідаючи… Далі »

Василь Кравчук: “Теперішня партія “Батьківщина” стає мутантом і перетворюється на “Нашу Україну-2” Василь Кравчук: “Теперішня партія “Батьківщина” стає мутантом і перетворюється на “Нашу Україну-2”

Новиною дня стало рішення парламентської фракції ВО “Батьківщина” виключити з її лав народного депутата Україин Василя Кравчука. “Фракція «Батьківщина» виключила… Далі »

КРАВЧУКА ВИКЛЮЧИЛИ З ФРАКЦІЇ ВО “БАТЬКІВЩИНА” КРАВЧУКА ВИКЛЮЧИЛИ З ФРАКЦІЇ ВО “БАТЬКІВЩИНА”

Депутата-бютівця Василя Кравчука виключили з фракції “Батьківщина”. Про це повідомив голова ВР Володимир Рибак на сьогоднішньому пленарному засіданні ВР. За… Далі »

Позачергові вибори міського голови Нетішина можуть відбутися у середині грудня Позачергові вибори міського голови Нетішина можуть відбутися у середині грудня

Позачергові вибори міського голови Нетішина можуть відбутися 8 або 15 грудня цього року. Про це “Незалежному громадського порталу” повідомив нардеп-свободівець… Далі »

Яценюк дав добро на призначення Ксенжука головою Хмельницької облорганізації ВО “Батьківщина” – Кравчук Яценюк дав добро на призначення Ксенжука головою Хмельницької облорганізації ВО “Батьківщина” – Кравчук

Народний депутат України і голова Хмельницької облорганізації ВО “Батьківщина” Василь Кравчук заявив, що його місце в області невдовзі може посісти… Далі »

У Кам’янець-Подільському районі з ФАПів звільнили всіх санітарок, бо так наказав губернатор? У Кам’янець-Подільському районі з ФАПів звільнили всіх санітарок, бо так наказав губернатор?

У Кам’янець-Подільському районі звільнили всіх санітарок сільських фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАП). За рахунок вивільнених коштів місцева влада обіцяє підвищити рівень середньої… Далі »