Ядуха похвалився Вілкулу: Хмельниччина може зекономити взимку до 5 млн. куб природного газу Ядуха похвалився Вілкулу: Хмельниччина може зекономити взимку до 5 млн. куб природного газу

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха вважає, що Хмельниччина може зекономити взимку до 5 млн. куб природного газу. Про це глава краю… Далі »

На посади сільських голів варто обирати людей з вищою освітою – Дерикот На посади сільських голів варто обирати людей з вищою освітою – Дерикот

Українська асоціація районних та обласних рад виступає, щоб на наступні місцеві вибори, що пройдуть 2015 року, посади сільських голів займали… Далі »

Мельника просять захистити директорів шкіл від нього самого Мельника просять захистити директорів шкіл від нього самого

Хмельницького міського голову Сергія Мельника просять переглянути умови контрактів з директорами навчальних закладів міста, аби “уникнути сваволі та подібних ситуацій… Далі »

Голова Хмельницької РДА готує освітянське крісло для близької родички Голова Хмельницької РДА готує освітянське крісло для близької родички

Голова Хмельницької райдержадміністрації Валерій Кольгофер готує крісло начальника відділу освіти району для близької родички. Головним претендентом виступає начальник відділу кадрової… Далі »

За шість місяців обсяги сільгоспвиробництва зросли на 14,6% За шість місяців обсяги сільгоспвиробництва зросли на 14,6%

У січні-червні 2013 року обсяги сільськогосподарського виробництва Хмельницької області порівняно з січнем-червнем 2012 р. зросли на 14,6%, в т.ч. в… Далі »