Від Лабазюка йдуть політконсультанти Від Лабазюка йдуть політконсультанти

Народного депутата України (188 виборчий округ) Сергія Лабазюка залишає ряд політичних консультантів, які працювали з ним тривалий час. За джерелами… Далі »

Крохан каже, що подав Ядусі кошторис витрат ФК “Динамо” на суму майже 4 млн. грн Крохан каже, що подав Ядусі кошторис витрат ФК “Динамо” на суму майже 4 млн. грн

Директор хмельницького футбольного клубу “Динамо” Валерій Крохан зазначив, що попередньо передав на розгляд губернатору Василю Ядусі кошторис витрат команди на… Далі »

Лесков тимчасово виконуватиме справи Кравчука у хмельницькій “Батьківщині” Лесков тимчасово виконуватиме справи Кравчука у хмельницькій “Батьківщині”

Перший заступник голови партії ВО “Батьківщина” Олександр Турчинов підписав розпорядження про призначення на посаду виконувача обов’язків голови Хмельницької обласної партійної… Далі »

За останні 17 років з мапи Хмельниччини зник 61 лікарняний заклад За останні 17 років з мапи Хмельниччини зник 61 лікарняний заклад

Протягом 1995-2012 років з мапи Хмельниччини зник 61 лікарняний заклад. Як повідомляє Головне управління статистики в області, на початок 1995 року… Далі »

“Батьківщина” Ксенжука: за крок до мрії “Батьківщина” Ксенжука: за крок до мрії

На 1100 з “хвостиком” днях головування Хмельницькою обласною партійною організацією ВО “Батьківщина” у нардепа Василя Кравчука трапилися безповоротна подія. Бютівська… Далі »