Звільнений директор школи Ратушняк подумує створити ГО для відстоювання інтересів освітян – ВІДЕО Звільнений директор школи Ратушняк подумує створити ГО для відстоювання інтересів освітян – ВІДЕО

Колишній директор НВК №10 у Хмельницькому Святослав Ратушняк не відкидає, що найближчим часом може створити громадську організацію для захисту думок і… Далі »

За півріччя борги із зарплат скоротилися на 20,5% – до 11,7 млн. грн. За півріччя борги із зарплат скоротилися на 20,5% – до 11,7 млн. грн.

На 1 липня цього року заборгованість із виплат заробітної плати у Хмельницькій області становила 11 млн. 785 тис. грн, що… Далі »

Парламентські вибори у мажоритарному окрузі коштували нардепу Бондарю близько 4 млн. дол. – Мурза Парламентські вибори у мажоритарному окрузі коштували нардепу Бондарю близько 4 млн. дол. – Мурза

Парламентські вибори в одномандатному 191 окрузі (центр м.Старокостянтинів з межами Старокостянтинівського, Віньковецького, Деражнянського і Летичівського районів) коштували кандидадту-самовисуванцю Віктору Бондарю близько… Далі »

Хмельницький облавтодор виграв ласий тендер у вінницької компанії, наближеної до Тігіпка Хмельницький облавтодор виграв ласий тендер у вінницької компанії, наближеної до Тігіпка

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області Держагентства автомобільних доріг України за результами тендера 22 липня уклала угоду з дочірнім підприємством “Хмельницький… Далі »

Для хмельницького мера сьогодні готується “освітянський Майдан” Для хмельницького мера сьогодні готується “освітянський Майдан”

Громадська ініціатива “15 липня”, куди ввійшли вчителі навчальних закладів Хмельницького та батьки учнів, готує на сьогодні проведення мітингу з приводу… Далі »

На депутата-регіонала, який заволодів чужими картками, нацькували правоохоронців і партійного боса На депутата-регіонала, який заволодів чужими картками, нацькували правоохоронців і партійного боса

Хмельницька обласна громадська організація “Комітет моніторингу діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування” звернулася до обласної міліції, прокуратури і голови… Далі »