Хмельницький облавтодор виграв ласий тендер у вінницької компанії, наближеної до Тігіпка

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області Держагентства автомобільних доріг України за результами тендера 22 липня уклала угоду з дочірнім підприємством “Хмельницький облавтодор” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України” на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Хмельницької області загальною вартістю 57 млн. 831 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Протягом другого півріччя 2013 року Хмельницький облавтодор повинен здійснювати ямковий ремонт доріг; скошувати траву обабіч проїзжої частини; наносити дорожню розмітку; обрізати дерева; фарбувати вказівні дорожні знаки; встановити і замінити дорожні знаки на дорозі Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, східному і західному під’їздах до Хмельницького; очищати дорогу від нанесеного грунту і снігу; прибирати туалети і автозупинки загального користування.

В умови виконання робіт також “забитий” пункт: “переміщення пішки робітників 2 і 3 розрядів” – разом вони мають “намотати” аж 2400 км за півроку.

Єдиним опонентом облавтодору виявилося ПАТ “Південьзахідшляхбуд” (Вінниця), вартість лоту якого становило 58,6 млн. грн.

За даними сайту “Наші гроші”, власниками ПАТ “Південьзахідшляхбуд” є ТОВ «Альфадорбуд» віце-президента корпорації «Золоті ворота» Віктора Ящука та його дочірнє ПАТ «Будівельне управління № 813». В 2005-2006 р.р. «Золоті ворота» очолював Євген Прусенко, нинішній голова «Укравтодору». Цей же «Альфадорбуд» є співвласником ПАТ «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» – разом із родиною народного депутата від Партії регіонів Сергія Тігіпко.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 3

  1. Государственные автодоры забрали все деньги на дороги – обязаны все дороги и делать! Даже в городах!

  2. бачив дороги Хмельницького і Вінниці. В Хмельницькому шукаєш дорогу без ям, тоді, як у Вінниці потрібно ямки пошукати ще…
    Можна тепер спостерігати – кому піде відкат за те латання…

  3. в Тернополі також дороги кращі чим в Хмельницькому

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.