Усіх хабарників пересадимо на інвалідні візки! Усіх хабарників пересадимо на інвалідні візки!

Дебелий, здоровий, як бик ректор Податкової академії Петро Мельник, котрий іще не так давно намагався на руках винести з виборчої… Далі »

Олуйко оштрафував на 17 тис. грн волинський молокозавод за дуріння покупців сирком “Дитячий” Олуйко оштрафував на 17 тис. грн волинський молокозавод за дуріння покупців сирком “Дитячий”

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПАТ «Ковельмолоко» (м. Ковель, Волинська обл.) на 17 тис. грн. за недобросовісну… Далі »

На Хмельниччині різке погрішення погодних умов на вечір 30 липня і ранок 31-го На Хмельниччині різке погрішення погодних умов на вечір 30 липня і ранок 31-го

За оперативною інформацією Хмельницького обласного центру з гідрометеорології, ввечері 30 та вранці 31 липня проходження активного атмосферного фронту зумовить на… Далі »

У мера всіх хмельничан зникло бажання працювати? У мера всіх хмельничан зникло бажання працювати?

“Прошу вашої підтримки і благословення на новий виборчий термін. Обіцяю, з вірою і Богом у серці правдою служити на благо… Далі »

У Хмельницькому засуджено міліціянта, який обіцяв все “порішати” У Хмельницькому засуджено міліціянта, який обіцяв все “порішати”

Вироком Хмельницького міськрайонного суду працівника Хмельницького міськввідду міліції визнано винним у зловживанні владою, заволодінні чужим майном шляхом обману та підбурюванні… Далі »

З 30 липня відновлюється зупинка поїздів на хмельницькій платформі Кам’янецький переїзд” З 30 липня відновлюється зупинка поїздів на хмельницькій платформі Кам’янецький переїзд”

Південно-Західна залізниця завершила відновлювальний ремонт залізничної інфраструктури платформи “Кам’янецький переїзд” (Хмельницький), пише “Вчас пік”. “Починаючи з 30 липня поточного року… Далі »

Олігархономіка “їсть” землю Олігархономіка “їсть” землю

Україна збирає дійсно рекордний врожай за всі 21 рік своєї незалежності. Поки що обмолотили половину посівних площ. За найскромнішими оцінками… Далі »