У мера всіх хмельничан зникло бажання працювати?

Прошу вашої підтримки і благословення на новий виборчий термін. Обіцяю, з вірою і Богом у серці правдою служити на благо громади Хмельницького, на благо добробуту кожного мешканця нашого славного міста над Бугом. Адресат цих слів, не хто інший як міський голова Хмельницького Сергій Мельник, якого восени 2010 року містяни вдруге обрали на виборну посаду. Його друге пришестя — це певний Рубікон у цементуванні або розтриньканні довіри електорату: узявши на мерських виборах рекордні понад 70% голосів, пан Мельник свідомо пішов на ризик стати “кульгавою качкою”. Бо, щоби тримати у тонусі симпатію народу, необхідно вболівати їхніми проблемами та пропонувати оптимальні шляхи вирішення. Натомість мер часто виконує арію, яку більше розуміє він зі своїм близьким оточенням, а не 260 тисячна армія мешканців Хмельницького.

Щоб не бути голослівними, скажемо, що за останні три роки кілька подій завдали ударної хвилі по рейтингу градоначальника. Насамперед — розвінчання міфу монолітності фракції ВО “Батьківщина”, брендом якої на виборах-2010 не полінувався скористатися й Сергій Іванович. Юлина сила у Хмельницькій міськраді не лише дала тріщину, — вона продемонструвала “торги” Партії регіонів, кінці якої, ймовірно, вели до “білого дому”, що в результаті вилилось у депгрупу з вельми популістською назвою “За добробут хмельничан”. Відтік близько десятка біло-сердечних зайвий раз довів нехватку голосів під час ухвалення потрібних сесійних рішень.

Прогалина №2 — базарний конфлікт. Хмельницькі підприємці, які також возвели Мельника на мерський п’єдестал , опинилися між двома вогнями. Точніше, частина з них, котрі мають стосунок до ринку “Бартерсервіс”. У 2010 році міська рада не продовжила ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс” договір оренди та передала цей ринок в управління комунального підприємства “Ринок “Ранковий”. Це і стало безповоротною точкою відліку до судових тяжб, в яких погрузла рада і підприємці. Що цікаво: мер так і не зумів сформувати чіткої позиції на розв’язання неоднозначного конфлікту.

Свіжий приклад, що показав мера всіх хмельничан в новій іпостасі, пов’язаний з резонансними звільненнями директорів навчальних закладів Хмельницького, що, як грім, прокотилися у сезон педагогічних відпусток. Міське управління освіти залишило без портфелів сім керівників шкіл шляхом розірвання з ними контрактів. Як реакція, педагоги почали гуртуватися між собою, наголошуючи на вибірковому зведенні рахунків владою з неугодними директорами. Міський голова якось не природно відреагував на те, що відбувається в освітянській царині: Бо кілька таких (випадків авт.), то відпадає бажання працювати, — сказав Мельник на зустрічі з колективом НВК №10. Це при тому, що зовсім несамостійне управління освіти на чолі з Валерієм Олійником, навряд чи без благословення мера, приймало кадрові зміни.

… Хто або що може врятувати Мельника від рейтингових втрат напередодні місцевих виборів? Беззаперечно, вірний досі йому Валерій Лесков, який нещодавно взяв безхазяйну обласну партійну організацію ВО “Батьківщина”. Це за умови, що останнього делегати партії посадять у легітимне крісло і не проведуть містера Х, який тривалий час сидить у темній кімнаті.

Що стосується прямого контакту з людьми, то Сергію Івановичу варто бути готовим до ряду незручних запитань, починаючи від гарячої води і доріг, закінчуючи строкатою міською забудовою і каналізаціями. Адже “попєредники” тут не пройдуть.

P.S. На позачерговій сесії Хмельницької міськради 24 липня пан Мельник так поспішав зникнути з депутатських і журналістських “радарів”, що забув закрити пленарне засідання. Дякуючи пильності підлеглих, міського голову власно завернули до “пульту” і під звуки Гімну все завершилося по формі.

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Мельник на жаль здувся по повній програмі. Не виправдав сподівань. Не знаю хто за нього буде голосувати. Всі мої друзі і знайомі, які голосували в 2010 році кажуть,, що ні в зуб ногою.

  2. бажання не зникло, Мельник дуже вдало працює для себе, Лукашука, Бірюка, Лескова. Пиляють місто вже не один рік.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.