Олуйко оштрафував на 17 тис. грн волинський молокозавод за дуріння покупців сирком “Дитячий”

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПАТ «Ковельмолоко» (м. Ковель, Волинська обл.) на 17 тис. грн. за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення оманливої реклами.

Як повідомляє прес-служба облАМК, з січня 2012 року у торгівельних мережах Хмельницької області  реалізовувалась продукція торгівельної марки “Мої корівки”, зокрема, сирок солодкий з ваніліном «Дитячий», виробником якого є ПАТ «Ковельмолоко».

Виробництво продуктів дитячого харчування потребує дотримання особливих умов та вимог.

Як з’ясувало відділення АМК, на етикетці сирка “Дитячий” була відсутня інформація про вік дитини, з якого дозволяється споживання зазначеного продукту. Крім того, цей продукт не проходив санітарно-епідеміологічну експертизу та державну реєстрацію, як це передбачено чинним законодавством. Текст етикетки сирку «Дитячий» не був затверджений Міністерством охорони здоров’я України.

Назву «Дитячий» товариство надало продукту самостійно та виготовляло його на  підставі технічних умов.

Товариство визнало, що сирок «Дитячий» не відноситься до особливої категорії продукції, призначеної для дитячого харчування, і не є продуктом спеціального дієтичного споживання.

Таким чином, товариство поширювало неправдиву інформацію та вводило споживачів в оману.

У ході розгляду справи товариство припинило виробництво сирка під назвою «Дитячий».

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.