На депутата-регіонала, який заволодів чужими картками, нацькували правоохоронців і партійного боса

Хмельницька обласна громадська організація “Комітет моніторингу діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування” звернулася до обласної міліції, прокуратури і голови облорганізації Партії регіонів дати оцінку діям депутата Хмельницької обласної ради ПР Михайла Войтюка.

Копія цього листа є у володінні редакції “Незалежного громадського порталу”.

Михайло Войтюк. Фото Віталія Тараненка

Михайло Войтюк. Фото Віталія Тараненка

У зверненні говориться, що “начальник УМВС України у Хмельницькій області Сергій Шутяк і прокурор області Сергій Соляр мають дали правову оцінку та вжити заходи із забезпечення законного порядку щодо ситуації, яка склалася”.

Також партійного боса Войтюка Василя Ядуху просять розглянути поведінку однопартійця та публічно відзвітуватися з цього приводу.

Як повідомляв “Незалежний громадський портал”, депутат Хмельницької обласної ради від Партії регіонів Михайло Войтюк 19 червня під час с сесії облради вдався до карткової афери.

Перед реєстрацією місцевих обранців у нього в руках були картки для голосування депутатів з інших фракцій, які на сесію не прийшли. Зокрема, це картки Петра Іващука, Володимира Шуляка (обоє з фракції Народної партії) і бютівця Валерія Мурзи. Далі ці картки шляхом “кнопкодавства” голосували за проекти рішення сесії.

Натомість, за словами бютівця В.Мурзи, на момент голосування в облраді він перебував у київському аеропорті “Бориспіль”.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 3

  1. Тут виникає одразу два запитання: хто дав картку Вотюкові, а також якого фіга Мурза робив у Борисполі, коли відбувалася сесія? Обоє рабоє, як казала моя бабуся

  2. Картки, да безумовно порушення закону, а те що войтюк продажна тварина це відомо всім моя б воля я таких войтюків на палю саджав і “войтюк” я вважаю це не прізвище , а назвисько саме найгірше у світі найпродажнішого і найогиднішого створіння на землі.

  3. Ша!!! бабки!, злазьте з лавочок і почніть виконання законів з себе, а то тільки і знаєте що людей позаочі паплюжити!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.