Звільнений директор школи Ратушняк подумує створити ГО для відстоювання інтересів освітян – ВІДЕО

Колишній директор НВК №10 у Хмельницькому Святослав Ратушняк не відкидає, що найближчим часом може створити громадську організацію для захисту думок і позицій освітян.

Про це він сказав на прес-конференції журналістам.

“На часі створення громадської організації, яка представляла, захищала, консольтувала освітян. Не юридно-громадська організація, а правоосвітня… І яка би, у певній мірі, моніторила діяльність міського управління освіти, виконкому з обов’язковим оприлюдненням у ЗМІ. І за це ми візьмемося”, – наголосив він.

[EZkkLqnuhHs]

Як повідомляв “Незалежний громадський портал”, на початку липня Управлінння освіти Хмельницької міськради звільнило 7 директорів шкіл.

Крім цього, створена комісія на чолі з заступником міського голови Григорія Давиденка з метою з’ясування обставин звільнення директора НВК №10 Святослава Ратушняка.

В інтерв’ю “33 телеканалу” заступник хмельницького міського голови Григорій Давиденко пообіцяв усіх звільнених директорів забезпечити новими посадами.

“Я обіцяю, що все буде прозоро і чесно, без жодних підводних течій”, – сказав гуманітарний посадовець.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. скільки можна подавати цю інформацію по різному запеченною?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.