Мельника просять захистити директорів шкіл від нього самого

Хмельницького міського голову Сергія Мельника просять переглянути умови контрактів з директорами навчальних закладів міста, аби “уникнути сваволі та подібних ситуацій у майбутньому та захистити статут директорів”.

Відповідне зверення міському голові надіслав депутат міської ради ВО “Свобода”, член постійного комісії з гуманітарних питань Олександр Симчишин.

Обранець вважає, що у контракті з педагогами варто прописати три пункти. Перший – “у разі непродовження контракту на новий термін чітко прописати норму письмового попередження за два місяці до завершення контракту”. Другий – “передбачити умови автоматичного продовження контракту за високі показники фінансово-господарської роботи, навчально-виховного процесу”. Третій пункт – “зазначити чіткі умови щодо фінансово-господарської роботи, навчально-виховного процесу а також інші підстави через, які контракт не продовжується”.

Як повідомляв “Незалежний громадський портал”, на початку липня Управлінння освіти Хмельницької міськради звільнило 7 директорів шкіл. Наразі перепризначення відбулося лише у гімназії №2, де на посаду директора призначено Віктора Байдича.

Крім цього, створена комісія на чолі з заступником міського голови Григорія Давиденка з метою з’ясування обставин звільнення директора НВК №10 Святослава Ратушняка.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

  1. и что сказал наш “свадебный генерал”?

  2. Правильно, треба убезпечити людей від хапуги начальника управління. Ще – це може зменшити корупцію.
    Мені хочеться взнати, що скаже Мельник.

  3. В освіті багато проблем і треба щось з тим робити, бо це наше майбутнє. Я думаю добре, що ця проблема виникла, головге щоб зробили правильні висновки і уроки.

  4. Надо защитить детей от директоров. Лучше бы они организовывали учителей чтобы те давали нормальные знания, проверяли качество уроков! Ато как оторвали от кормушки так быстро организовали своих людей, во прыткие! Ато на школу сдай, и потом еще и репетитора найми из тех же учителей. Нужно чтобы директора в таком направлении работали. Пусть преподают и покажут, что сами дают знания детям, это будет показательно и доказательно. Пока что со знаниями у детей плохо.

  5. Але найбільше окремі директори шкіл переймаються як би втриматись на своїй хлібній посаді. І тут всі методи доцільні. Аж до погроз вчителям, котрі насмілились мати свою власну позицію і не прийти на педагогічний майдан.

  6. Сашка Симчишин став активним. Хто ж його так активізував? Звідки така Дика Енергія? Сидів в кущах, а тут раптом зачіпили друга Ратушняка і Сашко виліз з окопа (згадав, що депутат і написав звернення). Можливо Саша не такий білий та пухнастий. Дуже хотілося б знати, що спільного в Сашки Симчишина та Ратушняка – можливо спільне коріння Ізраелю?

  7. Хто його посадить – він СИМЧИШИН

  8. В них всі побратими, хто в свободі. Живуть, як індіанці в резерваціях. Ще собі нехай прізвиська повигадують………..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.