У Кам’янець-Подільському районі з ФАПів звільнили всіх санітарок, бо так наказав губернатор?

Каритакура з сайту volynnews.com

Каритакура з сайту volynnews.com

У Кам’янець-Подільському районі звільнили всіх санітарок сільських фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАП).

За рахунок вивільнених коштів місцева влада обіцяє підвищити рівень середньої заробітної плати, пише Хмельницький обласний тижневик “Поділля”.

Як пояснив головний лікар Кам’янець-Подільської ЦРЛ Яків Цуглевич, ці процеси пов’язані з виконанням розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядухи.

“Ми отримали розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядухи впорядкувати кадри у бюджетні сфері. Була вказівка: не можна працювати на півставки, бо середній рівень заробітної плати через це зменшується, а також не наповнюється бюджет, оскільки з такої зарплати не вираховуються податки”, – сказав медик.

Я.Цуглевич додав, що посади санітарок у ФАПах не скорочуються, а впорядковуються.

“Санітарка, яка працювала у ФАПі, йде за згодою сторін на біржу праці, а її півставки віддаємо акушерці або фельдшеру… Нічого в цьому поганого немає, а на опалювальний сезон можна взяти працівника за угодою”, – вважає головлікар Кам’янець-Подільської ЦРЛ.

У Кам’янець-Подільському районному центрі зайнятості зазначили, що відправити на пенсію або працевлаштувати звільнених санітарок сільських ФАПів, буде непросто.

“Санітарки могли б піти на пільгову пенсію, якщо мають певний медичний стаж. Проте багато його таки не має, бо в них рік стажу набирався за два роки, оскільки працювали на півставки”, – зауважила заступник директора райцентру зайнятості Аліна Слободян.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Маячня! За угодою сторін – на біржі будуть чекати 90 днів, тільки після цього визнають безробітньою. Яка пільгова пенсія – санітарки вже давно не є медпрацівниками – вони робітники, хоча й називаються молодшими медсестрами!
    а якщо беруть “за угодою” – це не трудовий договір.
    Ясно одне – ні зарплати, ні пенсії, ні виплат по безробіттю санітаркам не бачити. Їх чекаю тільки покращення і впорядкування.

  2. всі санітарки, вчителі в селах тупо голосують за ПР, навіть агітують за ПР. так що за що боролися, на то і напоролися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.