На Хмельниччині свободівець прагне скасувати медичну реформу

Депутат Полонської районної ради від ВО “Свобода” Ярослав Шпег подав позов до суду з метою скасування рішень сесії Полонської районної ради про реформування медичної галузі в районі.

Про це НГП повідомили у прес-службі облорганізації ВО “Свобода”.

У позові Я.Шпег наголошує, що перед ухваленням рішення не було проведено громадських слухань і не було детально проінформовано депутатів та місцеву громаду про програму реформування Полонської центральної районної лікарні та Понінківської районної лікарні.

“У процесі розгляду цього питання на сесії головний лікар Мирончук запевняв, що жоден медпрацівник не залишиться без роботи. Натомість заклади охорони здоров’я “оптимізують”, закривають, відбувається скорочення медичного персоналу”, – зазначив націоналіст.

Ярослав Шпег наполягає, що проведення “реформи” в районні є протиправним та незаконним, адже законодавство дозволяє проведення “реформ” у пілотних областях – Дніпропетровській, Донецькій, Вінницькій областях і місті Києві.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Господі! Як вже людей захищають: то ями, то лікарні, то вода, то молоко, атомна станція, гральний бізнес, звичайно Мова, окупанти, більшовики, міли куніси, памятники, прапори……. Вже пора переходити на боротьбу з поширенням СНІДу, чахотки.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.