Хмельницький готовий на 70% до реалізації медичної реформи – Василишин

Міська медицина Хмельницького готова до реалізації медичної реформи на 65-70 відсотків.

Таку думку висловив в інтерв’ю сайту “Є” начальник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Михайло Василишин.

“Порівнюючи із районними центрами, у нас зроблена деспетчеризація, тому я, не вважаю, що потрібно було вводити GPS-спостереження за автомобілями швидкої допомоги. У нас добре налагоджена робота, адже 10-хвилинна доступність, яка передбачена, забезпечувалася по місту у 80 відсотках викликів. З того, що потрібно вдосконалити, то нам потрібно ще кілька автомобілів”, – зазначив він.

Фото з сайту "Є"

На думку головного медика міста, основними недоліками реформи є брак медичного обладнання.

“Оснащення катастрофічно не вистачає, адже у нас два-три кардіографи, які обслуговували 60-70 тисяч населення, а зараз потрібно щоб він був у кожному новоствореному центрі (Центрі первинної медико-санітарної допомоги, які виникають на місці поліклінік – НГП). Аналізатор у нас один на всю поліклініку. Саме тому ми й хочемо залишити при поліклініках діагностично-консультаційні центри, в яких будуть кабінети ЕКГ, УЗД, діагностики”, – наголосив М.Василишнн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. “Оснащення катастрофічно не вистачає,

    Так какого черта господин Василишин пролоббировал снятие почти миллиона гривень с городской больници на стоматологическую больницу. Дело откатное, всем понятно. стоматологи “черную” кассу порядочную имеют, светите средства делайте капитальные вложения.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.