Хмельницький готовий на 70% до реалізації медичної реформи – Василишин

Міська медицина Хмельницького готова до реалізації медичної реформи на 65-70 відсотків.

Таку думку висловив в інтерв’ю сайту “Є” начальник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Михайло Василишин.

“Порівнюючи із районними центрами, у нас зроблена деспетчеризація, тому я, не вважаю, що потрібно було вводити GPS-спостереження за автомобілями швидкої допомоги. У нас добре налагоджена робота, адже 10-хвилинна доступність, яка передбачена, забезпечувалася по місту у 80 відсотках викликів. З того, що потрібно вдосконалити, то нам потрібно ще кілька автомобілів”, – зазначив він.

Фото з сайту "Є"

На думку головного медика міста, основними недоліками реформи є брак медичного обладнання.

“Оснащення катастрофічно не вистачає, адже у нас два-три кардіографи, які обслуговували 60-70 тисяч населення, а зараз потрібно щоб він був у кожному новоствореному центрі (Центрі первинної медико-санітарної допомоги, які виникають на місці поліклінік – НГП). Аналізатор у нас один на всю поліклініку. Саме тому ми й хочемо залишити при поліклініках діагностично-консультаційні центри, в яких будуть кабінети ЕКГ, УЗД, діагностики”, – наголосив М.Василишнн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. “Оснащення катастрофічно не вистачає,

    Так какого черта господин Василишин пролоббировал снятие почти миллиона гривень с городской больници на стоматологическую больницу. Дело откатное, всем понятно. стоматологи “черную” кассу порядочную имеют, светите средства делайте капитальные вложения.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.