Хмельницькі депутати провалили обрання секретаря ради – ВІДЕО

Депутати Хмельницької міської ради не змогли обрати секретарем міської ради бютівця Михайла Василишина.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Згідно з результатами таємного голосування, за кандидатуру Василишина проголосували 20 депутатів, проти – 28. Загалом участь у голосуванні за обрання секретаря ради взяли 48 депутатів міської ради.

Міський голова Сергій Мельник жодним чином не відреагував на події навколо необрання Василишина.

[5S73S9siyn0]

Як відомо, 31 жовтня 2012 року сесія Хмельницької міськради проголосувала за дострокове припинення повноважень секретаря ради Валерія Лескова.

Це пов’язано з тим, що Хмельницький міськрайонний суд 20 липня 2012 року визнав протиправним і скасував рішення першої сесії Хмельницької міської ради від 2 грудня 2010 року “Про обрання Лескова Валерія Олександровича на посаду секретаря міської ради”. Пізніше Вінницький апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення суду першої інстанції.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 4

 1. Я запевняю усіх, що свої досвід, знання, силу, вміння спрямую на те, щоб наше місто процвітало, щоб наш обласний центр був одним із кращих. Я заявляю, що не підведу вас і буду належним чином виконувати свої обов’язки», – пообіцяв перед таємним голосуванням кандидат у секретарі Хмельницької міської ради Михайло Василишин.?
  А деж Ти був раніше “Друже-Пенсіонер”,разом із своїм протеже “Бух Галтером”, чому не робив наше місто процвітаючим ?А тільки говорили про це перед кріслом!
  Не маєш довіри, напиши заяву про звільнення , будь чесним перед Хмельничанами. Може Твоє необрання це недовіра як теперішнього керівника, а не секретаря, те більше!
  Місто ІСНУВАЛО без секретаря ,І зможе проіснувсти до 2015 року.А депутати молодці, мають стержень!
  Думай бух.

 2. Сірожа,як що ти рекомердуєш людину з досвідом та пенсіонера, то придивись до Бухала Івана Васильовича, як що ти не знаєш, то це колишній міський голова,довіду, знань і бачення розвитку міста, тобі і не снилось, напевно і неприсниться.
  Як що тобі соромно перед ним, то ти скажи йому, він пробачить.А місто тобі ніколи,тому що воно як застояна вода.
  Потрібно рухатися у перед!
  Запитай у Бухала як це потрібно робити!
  Читай, та пам’ятай історію!

 3. Ого, Мельник спеціаліст не тільки з бухгалтерського обліку, а й геронтології, тому йому подобається працювати з пенсією. Цим голосуванням бухгалтеру показали його місце, а Василишину пора відпочивати, накерувався вже, що далі нема куди.

  • Я думаю Мельника влаштовує будучи міським головою , ще й виконувати обов’язки секретаря ради. І якби він дійсно хотів , щоб Василищина обрали, то так і було б , бо проти волі Мельника наша “зрада” ще не голосувала. Все інше просто фарс.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.