Ядуха так думає про наступників, що понавішував всіх собак на “попєрєдніків”

Губернатор Хмельниччини Василь Ядуха натякнув, що колишній голова ОДА Іван Гавчук зі своєю командою залишив діючій владі 50 млн. грн боргів із невиплати заробітної плати.

Про це керманич краю сказав на засіданні колегії ОДА.

“Ми повинні позбутися цього ганебного явища (боргів із зарплати – НГП) саме за цієї влади. Щоб не передали нашим наступникам, те що передали нам у 2010 році – 50 мільйонів гривень боргів”, – наголосив В.Ядуха.

За попередніми даними, на 1 липня на Хмельниччині нараховується 12 млн. грн боргів із заробітної плати.

Довідка НГП. За інформацією Головного управління статистики в області, на 1 лютого 2010 року сума заборгованості із виплати заробітної плати у Хмельницькій області становила 27 млн. грн. Тоді основна частка боргу із заробітної плати (61,2%) припадала на підприємства промисловості, ще третина – на підприємства будівництва, з надання комунальних та індивідуальних послуг, сільського господарства та транспорту.

У структурі загальної суми заборгованості 57% боргу утворено на економічно активних підприємствах, 39,4% – на підприємствах, щодо яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом, решта – на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2009р. та попередніх роках.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.