“Свобода” потягнула до суду заступницю голови Ярмолинецької райради за партійне сумісництво

Хмельницька обласна організація ВО “Свобода” подала судову апеляцію з клопотанням визнати протиправною бездіяльність заступника голови Ярмолинецької районної ради Марії Чмуневич щодо неприпинення суміщення службової діяльності її як заступника голови районної ради з посадою голови Ярмолинецької районної партійної організації Партії регіонів.

Таке провадження відрив Вінницький апеляційний адміністративний суд 1 липня.

Свободівці стверджують, що пані Чмуневич після обрання її заступницею голови Ярмолинецької районної ради 23 листопада 2010 року продовжувала поєднувати посаду голови місцевої організації Партії регіонів.

Свій позов Хмельницька обласна організація ВО “Свобода” мотивує тим, що рішення про обрання Марії Чмуневич заступницею голови райради  суперечить нормі ч. 8 ст. 56 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно з якої, “заступник голови районної ради працює у раді на постійній основі і на нього поширюються вимоги щодо обмеження сумісності їх діяльності з іншою роботою (діяльністю), встановлені цим законом для голови ради”.

Першу судову інстанцію – Ярмолинецький районний суд – свободівці програли. Феміда 3 червня залишила без розгляду позивну заяву, пояснивши тим, що “в обґрунтування змісту позовних вимог посилався (позивач ВО “Свобода” – НГП) на зазначені рішення, розміщені в мережі Інтернет і доступ до яких є вільний, тому адміністративний позов необхідно залишити без розгляду”.

Довідка НГП. 3 жовтня 2005 року на районній партійній конференції Партії регіонів Марію Чмуневич обрано головою Ярмолинецької районної партійної організації Партії регіонів і її повноваження на цій посаді не були складені у зв’язку з обранням на службу в органах місцевого самоврядування.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. а тепер подивимося на наш самий чесний і гуманний суд в світі. Лескова за позовом регіоналів зняли з посади, побачимо як буде з регіоналкою, коли позивач “Свобода”. Справа один в один.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.