Ядуха напрацював на 24 місце для Хмельниччини – оцінки Уряду

За напрямками соціально-економічного розвитку регіонів, протягом січня-вересня 2012 року Хмельницька область посіла 24 місце з 27-ми.

Такі дані наводить департамент забезпечення взаємодії з Верховною Радою та регіонами секретаріату Кабінету Міністрів України.

Найгріші результати, за урядовими оцінками, Хмельниччина продемонструвала за напрямком “Інвестиційна та інноваційна діяльність” – 27 місце. Зокрема, за  темпом зростання (зменшення) обсягу капітальних інвестицій Хмельниччина допустила падіння на 19,9% порівняно з відповідним періодом попереднього року.  Темп зростання обсягу прямих іноземних інвестицій за січень-вересень становив 2,9%. Позаду нас Тернопільська (приріст 2,3%), Чернівецька (+1,3%), Дніпропетровська (+0,3%) і Харківська (зменшення на 24,3%) областях.

Фото з сайту Урядового порталу

За обсягом прямих іноземних інвестицій (у розрахунку на одиницю населення нарос­таючим підсумком з початку інвестування) Хмельницька область зайняла 22 місце – 145,5 дол. США.

Крім цього, негативні показники в області допущені за напрямками “Споживчий ринок” – 23 місце, “Захист прав людини” – 21 місце, “Рівень злочинності” – 19 місце.

Окремо, за 9 місяців цього року Хмельниччина виявилася аутсайдером за критерієм  співвідношення кількості створених та ліквідованих робочих місць – 26 місце з результатом  126,4%. Гірше лише у кримчан –  115,3%.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. область в аутсайдерах, все розікрали, а Ядуха розровідає казочки по ТБ, доколє?

  2. Давно читаю публікації В. Тараненка і те, що він використовує не тільки особисто-персоналізовані джерела інформації, а ще й специфічно-статистичні, заслуговує на повагу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.