Відтепер Добжанський може вільно використовувати слово “жиди” Відтепер Добжанський може вільно використовувати слово “жиди”

Голова Волочиської РДА Ігор Добжанський  може вільно використовувати слово “жиди”. Так, проведений Міністерством юстиції України аналіз не виявив норм, якими б… Далі »

Губернатор Ядуха став дідом Губернатор Ядуха став дідом

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха став дідусем. Сьогодні в одному з пологових будинків Вінниці донька Світлана народила першу онуку. Внучку… Далі »

Стоматолога Свестуна вертають, бо так вигідно губернатору Ядусі? Стоматолога Свестуна вертають, бо так вигідно губернатору Ядусі?

Опальний головний лікар комунального закладу “Хмельницька обласна стоматологічна поліклінка” Роман Свестун на мажорній ноті завершує спілкування з колективом, який ще… Далі »

Герега уже “кнопкодав” (ФОТО) Герега уже “кнопкодав” (ФОТО)

18 грудня рух ЧЕСНО зафіксував факт неперсонального голосування з боку депутатів–самовисуванців, які увійшли до фракції Партії регіонів. Як повідомляє рух… Далі »

Екс-заступниця хмельницького міського голови не бачить перспектив “мертвому” ринку “ТСЦ Поділля” Екс-заступниця хмельницького міського голови не бачить перспектив “мертвому” ринку “ТСЦ Поділля”

Екс-заступниця хмельницького міського голови Ірина Ковальчук не бачить перспектив відродження “мертвого” ринку “ТСЦ Поділля”. Про це вона повідомила в інтерв’ю… Далі »

Фірма Лабазюка програла тендер вартістю 48 млн. грн Фірма Лабазюка програла тендер вартістю 48 млн. грн

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області 11 грудня, за результатами тендеру, уклала угоди з ПАТ «Південьзахідшляхбуд» на поточний ремонт автомобільних… Далі »

3-й і 4-й енергоблоки ХАЕС будуть побудовані за найсучаснішими стандартами – представник “Росатому” 3-й і 4-й енергоблоки ХАЕС будуть побудовані за найсучаснішими стандартами – представник “Росатому”

Третій і четвертий енергоблоки Хмельницької атомної електростанції відповідатимуть усім сучасним вимогам безпеки, екологічності та економічності. Про це заявив генеральний представник… Далі »

Ірина Ковальчук: “У Хмельницькому понад 80% базарників перебувають у “тіні” Ірина Ковальчук: “У Хмельницькому понад 80% базарників перебувають у “тіні”

Вірна соратниця хмельницького міського голови Сергія Мельника Ірина Ковальчук на якомусь етапі виявилася не потрібною і її швиденько викинули за… Далі »