Екс-заступниця хмельницького міського голови не бачить перспектив “мертвому” ринку “ТСЦ Поділля”

Екс-заступниця хмельницького міського голови Ірина Ковальчук не бачить перспектив відродження “мертвого” ринку “ТСЦ Поділля”.

Про це вона повідомила в інтерв’ю НГП.

“Час змінюється й ринки вже не ті. У тому вигляді, в якому побудований ТСЦ “Поділля”, немає майбутнього. А тим паче тих “підйомів”, коли кіоск на ТСЦ продавали за 24 тисячі доларів, годі очікувати. Нехай потенційні інвестори розвивають логістику. Я ж переконана, що свого часу міська влада зайняла чітку лінію з недопущення відкриття цього базару, оскільки існувала загроза для самих хмельницьких підприємців”, – сказала І.Ковальчук.

Фото з сайту "Є"

За власною інформацією НГП, у Хмельницькому понад місяць перебувають представники найбільшого московського ринку “Черкізівський” і вивчають питання можливого відкриття  ринку “ТСЦ Поділля”.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

 1. Єдине, що може врятувати цей ринок – це сотні голодних китайців, яким тільки і дай місце. Їм і умов особливих не потрібно, вони і жити на ринку без проблем зможуть.

  А взагалі, ці ринки вже відверто за*бали. Нічого ми не робимо – лише торгуємо.
  А розвивати щось окрім торгівлі у нас чи то розуму не вистачає чи уміння.
  Ось правильна була теза про розвиток логістичного комплексу.
  Але, але….всі дуже полюбляють говорити про цю новомодну як для України діяльність, проте у наших подільських широтах немає нічого подібного.
  Цікаво як ще довго сам Хмельницький ринок буде існувати??? невже базарники не розуміють, що кінець не за горами.
  Після того як білоруси перестануть їздити до нас, самі ж хмельничани поступово перестануть купувати там, так як такий формат себе вже виживає внаслідок відсутності мінімальних комфортних умов праці і обслуговування покупців.
  А не буде внутрішнього(хмельницького) споживача – ринок вимре.
  І туди йому і дорога. А волання базарників про те, що вони своїми податками тримають міську казну -ніщо не інше як брєд.
  53% міського бюджету- це податок з доходу фіз.осіб.

  Майбутнє лише за такими об’єктами як “Європа”, тобто за цивілізованими критими ринками із хорошими умовами і розвиненою інфраструктурою. Абсолютно ніяким боком не рекламую цей комплекс, просто дивитися потрібно трохи далі свого носу, зазирнути на років 5-10 уперед.

  Проте совково-провінційно-базарний менталітет Хмельницького – це та трагедія, з якою справитися майбутнім поколіннями буде дуже важко, і чи реально?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.