Красилівська регіональна влада винесла сміття із хати Красилівська регіональна влада винесла сміття із хати

Те, що трапилося на черговій тринадцятій сесії Красилівської районної ради 30 листопада 2012 р., було не таким вже й неочікуваним…. Далі »

Мельник готує друге пришестя Нестерука Мельник готує друге пришестя Нестерука

Хмельницький міський голова Сергій Мельник готує подання на чергову сесію на вакантну посаду свого заступника. За інформацією джерел НГП, мер… Далі »

Примара об’їзної дороги Дунаєвець: “досягнення і покращення” влади Примара об’їзної дороги Дунаєвець: “досягнення і покращення” влади

Роками дунаївчан тішить перспектива мати нову об’їзну дорогу. В першу чергу вона розвантажить місто від вантажівок. Хоча, з іншого боку,… Далі »

Міносвіти влаштувало кастинг на посаду ректора Кам’янець-Подільського вишу Міносвіти влаштувало кастинг на посаду ректора Кам’янець-Подільського вишу

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту оголосило конкурс на зайняття посади ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Як… Далі »

Міського голову Мельника обклали бютівцями, а страждає від цього весь Хмельницький – комуніст Міського голову Мельника обклали бютівцями, а страждає від цього весь Хмельницький – комуніст

Перший секретар Хмельницького обкому Комуністичної партії України Ігор Корнійчук переконаний, що хмельницький міський голова Сергій Мельник став заручником конкретної політичної… Далі »

На Хмельниччині рибінспектор вимагав хабара у розмірі 1000 доларів На Хмельниччині рибінспектор вимагав хабара у розмірі 1000 доларів

У Волочиському районі співробітник Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства в області вимагав… Далі »

До побачення “Євробачення”? До побачення “Євробачення”?

Так уже сталося, що минулої п’ятниці Україна прославилася на міжнародній арені двома великим перемогами. В Амстердамі, на 10-му дитячому пісенному… Далі »

Сабій склав повноваження керівника фракції ВО “Свобода” Сабій склав повноваження керівника фракції ВО “Свобода”

Народний депутат України Ігор Сабій склав повноваження керівника фракції ВО “Свобода” у Хмельницькій обласній раді через своє обрання до парламенту. Про… Далі »

Головний комуніст Хмельниччини відкидає співпрацю з Партією регіонів і говорить про обопільне голосування зі свободівцями Головний комуніст Хмельниччини відкидає співпрацю з Партією регіонів і говорить про обопільне голосування зі свободівцями

Перший секретар Хмельницького обкому Комуністичної партії України і кандидат у народні депутати у 191 виборчому окрузі Ігор Корнійчук відкинув співпрацю КПУ з… Далі »

Депутат Лабазюк подумає закордоном, чи вступати до регіоналів Депутат Лабазюк подумає закордоном, чи вступати до регіоналів

Обраний народний депутат Сергій Лабазюк, який переміг на виборах у 188-му окрузі Хмельницької області, поки не вступив у провладну більшість…. Далі »