Примара об’їзної дороги Дунаєвець: “досягнення і покращення” влади

Роками дунаївчан тішить перспектива мати нову об’їзну дорогу. В першу чергу вона розвантажить місто від вантажівок. Хоча, з іншого боку, з добудовою дороги місту пророчать економічний занепад. На сьогодні прибічники як однієї так і іншої думок можуть спати спокійно. Дорога буде не скоро, пише сайт “Ділові Дунаївці”.

Рік тому, після візиту президента до Кам’янець-Подільського, про нашу об’їзну раптом згадали і почали дуже жваво будувати. Столична компанія привезла багато іноземної техніки, роботи велись цілодобово. До зими встигли зробити дуже багато. Перезимували. Весною зі снігом розтаяли і фінанси. Якісь роботи велись, але вже не такими темпами. Техніка більше стояла ніж працювала.

Фото з сайту "Ділові Дунаївці"

На початку липня заступник голови обласної адміністрації Леонід Гураль заявив, що цього року на ремонт доріг області виділено 80 мільйонів гривень, частина з цих грошей піде якраз на добудову дунаєвецької об’їзної. Були плани до кінця року ввести її в експлуатацію.

Як відомо, перша черга дороги кілька років стояла без діла. По ній практично ніхто не їздив. Тим не менше, за цей час дорога втратила свою якість, поплила та утворились вибоїни. Як написав один з учасників форуму нашого сайту: “Працював на обїздні. Дуже багато шляховики пропили солярки і щебня з асфальтом”. Думаю, якісь коментарі тут зайві. Сьогодні по дорозі на Чаньків, біля об’їзної, можна звернути увагу на гору старого асфальту. Звідки він узявся? Виявляється, побудовану частину об’їзної дороги довелось переробляти. Зривати асфальт і заново будувати, хоч приблизно витримуючи технологію. То чи не туди пішли гроші, призначені для добудови об’їзної?

Іншим спірним моментом були роботи на перехресті дороги на Чаньків та нової об’їзної. Спочатку було згризено половину проїжджої частини. Транспорт довгий час тіснився на одній полосі, потім згризену полосу вкрили якимось тимчасовим асфальтом, те ж саме зробили з іншою полосою. Тепер по дорозі на Чаньків маємо свіженькі ями і новий трамплінчик на зиму. Для чого було чіпати досить завантажену дорогу, якщо закінченням будівництва об’їзної навіть і близько не пахне – мені не зрозуміло.

Отже на початок грудня ми маємо наступне:
– об’їзна дорога не будується,
– перспективи її добудови впевнено прямують до нуля,
– дорогу на Чаньків зіпсовано.

Через місяць після виборів «досягнення і покращення» влади потихеньку перетворюються на мильну бульбашку. Бюджет пустий, звідусіль судорожно вишукуться гроші, одразу пішли розмови про збір на обмін валют та інші ознаки «досягнутої стабільності». Цілком ймовірно, що все це закінчиться черговою «руїною» для послідовників, котру тим доведеться долати вже по-справжньому.

Loading...
Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.