Ядуха визначив відповідальних за Новий рік і святкові дні Ядуха визначив відповідальних за Новий рік і святкові дні

Губернатор Хмельниччини Василь Ядуха визначив чергування чиновників облдержадміністрації на Новий рік та святкові дні. Зокрема, 30 грудня на роботу виходять перший… Далі »

Чому “Свобода” не підтримала міський бюджет на 2013 рік Чому “Свобода” не підтримала міський бюджет на 2013 рік

Вчора, 28 грудня відбулася позачергова сесія Хмельницької міської ради шостого скликання. У порядку денному одне-єдине питання – бюджет міста на… Далі »

Хмельницька кондитирка збанкрутувала Хмельницька кондитирка збанкрутувала

ЗАТ «Хмельницька кондитерська фабрика «Кондфіл» визнано банкрутом. Таку постанову 12 грудня виніс господарський суд Хмельницької області. Також суд зобов’язав припинити… Далі »

У 2013 року ціни на хліб в Україні виростуть – “Укрхлібпром” У 2013 року ціни на хліб в Україні виростуть – “Укрхлібпром”

Голова ради об’єднання підприємств хлібопекарської промисловості “Укрхлібпром” Олександр Васильченко розповів “Делу” про ситуацію в галузі і причини зростання цін в 2013 році…. Далі »

Мельник поскаржився, що хмельничани навіть не скажуть спасибі, що платили півціни за опалення Мельник поскаржився, що хмельничани навіть не скажуть спасибі, що платили півціни за опалення

Міський голова Хмельницького Сергій Мельник поскаржився, що хмельничани навіть не скажуть спасибі, що платили півціни за опалення у 2012 році…. Далі »