Ядуха визначив відповідальних за Новий рік і святкові дні

Губернатор Хмельниччини Василь Ядуха визначив чергування чиновників облдержадміністрації на Новий рік та святкові дні.

Зокрема, 30 грудня на роботу виходять перший заступник голови ОДА Вадим Гаврішко і начальник обласного  управління у справах сім’ї, молоді та спортуОлександр Данилюк.

31 грудня заступають за кермо областю заступник з питань АПК Володимир Галищук і  начальник управління житлово-комунального госпо­дарства ОДА Петро Махнюк.

Новий рік, 1 січня у робочому режимі зустрінуть заступник голови ОДА Леонід Гураль і начальник Головного управління агропромислового розвитку ОДА Олег Стрілецький.

5-го січня чергуватимуть заступник голови ОДА Микола Катеренчук і  заступник начальника Головного управління проми­словості та розвитку інфраструктури ОДА Олег Гуменний.

6-го січня повноцінний робочий день матимуть заступниця-керівник апарату ОДА Лілія Бернадська і  начальник управління з питань внутрішньої політики Валентина Моісеєнко.

На Різдво, 7 січня за владну безпеку відповідатимуть  перший заступник голови ОДА Вадим Гаврішко і  начальник управління культури, туризму і курортів Ірина Турнова.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.