Нас штовхають у ПіСУАР Нас штовхають у ПіСУАР

Поразка режиму Януковича на парламентських виборах та зафіксована за їхніми результатами очевидна перевага української більшості змусило занервувати російське керівництво. Путін… Далі »

На день Ядуха побував у ролі Святого Миколая На день Ядуха побував у ролі Святого Миколая

Губернатор Хмельниччини Василь Ядуха завітав у дитячий будинок облради, де поспілкувався з малечою і вихователями, вручив подарунки. Як повідомляє прес-служба… Далі »

У колектива Хмельницької облстоматполіклініки сім п’ятниць на тиждень – вони вже хочуть Свестуна У колектива Хмельницької облстоматполіклініки сім п’ятниць на тиждень – вони вже хочуть Свестуна

Напередодні сесії Хмельницької обласної ради колектив облстоматполіклініки написав чергове звернення до депутатського корпусу і голови Миколи Дерикота, в якому висловив підтримку головному… Далі »

На Хмельниччині не можуть дати раду снігу, бо не вистачає техніки? На Хмельниччині не можуть дати раду снігу, бо не вистачає техніки?

За повідомлення територіального управління МНС у Хмельницькій області, на 19 грудня на автодорогах державного значення рух автотранспорту відновлено. Складною залишається… Далі »

Бютівський мер прагнув спільно попрацювати з Партією регіонів – Ковальчук Бютівський мер прагнув спільно попрацювати з Партією регіонів – Ковальчук

Колишня заступниця хмельницького міського голови Ірина Ковальчук розповіла, як хмельницький міський голова, член “Батьківщини” Сергій Мельник прагнув спільно попрацювати з… Далі »

На Хмельниччині затримали міліціонера, який налагодив збут наркотиків На Хмельниччині затримали міліціонера, який налагодив збут наркотиків

Співробітники СБУ викрили та припинили протиправну діяльність начальника одного із секторів УМВСУ у Хмельницькій області, який зловживаючи службовим становищем, незаконно… Далі »