На день Ядуха побував у ролі Святого Миколая

Губернатор Хмельниччини Василь Ядуха завітав у дитячий будинок облради, де поспілкувався з малечою і вихователями, вручив подарунки.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, очільник краю запевнив персонал дитячого будинку, що в обласному бюджеті-2013 додатково закладено 13 мільйонів гривень для шкіл-інтернатів та дитячих будинків.  Загалом цю сферу заплановано профінансувати на 162 мільйони гривень.

Фото з архіву газети "Подолянин"

“Це велика сума, але Хмельниччина наша розвивається і має такі можливості. Діти не винні в тому, що опинилися в таких життєвих обставинах, а тому їх потрібно підтримати. І вихователі, і влада спільно над цим працюють”, – зазначив В.Ядуха.

Крім цього, обласна влада на день Святого Миколая підготувала дитбудинкам і школам-інтернатам 12 морозильних камер, 8 комп’ютерів, один мультимедійний проектор і холодильник.

Довідка НГП. В області функціонує 20 шкіл-інтернатів та 1 дитячий будинок, в яких виховується 3558 дітей. У зазначених навчальних закладах виховується 340 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 1698 дітей потребують спеціальних освітніх послуг та реабілітації, понад 500 учнів із сімей, які потребують соціального захисту та неблагополучних сімей.

Loading...
Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. “Святий Василь”

  2. “Святий хабарник” Радіє що заробить на дитячій біді.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.