Жахлива аварія – у Хмельницькому загинула сімейна пара Жахлива аварія – у Хмельницькому загинула сімейна пара

У Хмельницькому сьогодні вранці внаслідок зіткнення легкового автомобіля з вантажівкою загинули дві людини і ще одна отримала тяжкі травми. Як… Далі »

Фірма хмельницького депутата-“тушки” отримає 35 мільйонів на реконструкцію обленерго Фірма хмельницького депутата-“тушки” отримає 35 мільйонів на реконструкцію обленерго

ПАТ «Хмельницькобленерго» 19 грудня, за результатами тендеру, уклало угоду з ПФ «Діта» на реконструкцію та капітальний ремонт інженерно-лабораторного корпусу по… Далі »

Громадянство поза законом? Громадянство поза законом?

Громадянство – один із найважливіших елементів державного суверенітету. Недаремно майже в усіх європейських країнах національність збігається з громадянством. Коли індивід… Далі »

Лукомська: ми говоримо про ряд підприємств, що платять нижче мінімальної зарплати, але не впливаємо на них Лукомська: ми говоримо про ряд підприємств, що платять нижче мінімальної зарплати, але не впливаємо на них

Начальник Головного управління праці та соціального захисту населення Хмельницької ОДА Світлана Лукомська заявила, що в області ряд підприємств щомісячно платять зарплати … Далі »