Ядуха затвердив проект будівництва неонатального центру вартістю 57,5 млн. грн Ядуха затвердив проект будівництва неонатального центру вартістю 57,5 млн. грн

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха затвердив робочий проект будівництва неонатального центру вартістю 57,5 млн. грн. Відповідна розпорядження глава регіону підписав 29… Далі »

У подолян борги за комуналку продовжують зростати У подолян борги за комуналку продовжують зростати

На кінець жовтня заборгованість населення Хмельниччини за житлово-комунальні послуги становила 90,6 млн.грн., що на 11,2% більше, ніж на початок місяця…. Далі »

Соціальна справедливість перетвориться на сімейний підряд “регіоналів” Соціальна справедливість перетвориться на сімейний підряд “регіоналів”

У вівторок, 4 грудня, на сайті Верховної Ради був оприлюднений проект Державного бюджету на 2013 рік. Його аналіз і порівняння… Далі »

Ядуха чваниться доступним житлом. Ріелтори не вірять в казку влади Ядуха чваниться доступним житлом. Ріелтори не вірять в казку влади

Голова облдержадміністрації Василь Ядуха заявив, що Хмельниччина четверта в державі за кількістю наданих пільгових кредитів. Про це повідомляє прес-служба ОДА. “Наразі… Далі »

На Хмельниччині молокозаводів зобов’язали укладати договори з населенням про закупівлю молока На Хмельниччині молокозаводів зобов’язали укладати договори з населенням про закупівлю молока

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало 12 молокозаводів під час закупівлі молока у населення області укладати із ним… Далі »

На Хмельницькій АЕС троє робітників отруїлися парами хімічної речовини, один – загинув На Хмельницькій АЕС троє робітників отруїлися парами хімічної речовини, один – загинув

На Хмельницькій АЕС троє робітників отруїлися парами хімічної речовини. Одна людина загинула, ще двоє – на лікарняних ліжках, їх стан… Далі »