Соціальна справедливість перетвориться на сімейний підряд “регіоналів”

У вівторок, 4 грудня, на сайті Верховної Ради був оприлюднений проект Державного бюджету на 2013 рік. Його аналіз і порівняння з кошторисом витрат бюджету на цей рік дає підстави говорити, що так звані «Президентські ініціативи» пішли в історію разом із закінченням парламентських виборів.

Наступний рік пройде під знаком стабільних виплат пенсій (хоч і мізерних) і ознаменується масовим будівництвом доріг, закупівлею ліків і відкриттям нових перинатальних центрів. Природно, на відповідних тендерах перемагатимуть виключно «свої» компанії.

На іншій чаші вагів – невизначеність із подальшими компенсаціями за втраченими вкладами в Ощадбанку СРСР, зупинка або різке скорочення практично всіх державних житлових програм і зростання житлово-комунальних тарифів.

Перше, що впадає в очі – в проекті бюджету-2013 урізані кошториси практично по всіх міністерствах порівняно із сумами, передбаченими в бюджеті-2012. Зокрема, у Міненерго забрали більш як 9 млрд. грн., у Мінфіну – понад 3 млрд. грн., понад 2 млрд. грн. втратили Міносвіти, а також Мінрегіонбуд; по мільярду – Мінекономіки і Міноборони. Крім того, більше ніж 8 млрд. грн. вивільнилося після проведення Євро-2012 і парламентських виборів – саме на стільки в сумі скоротили фінансування Укрєвроінфрапроекту і ЦВК.

Порізали, щоправда, не дуже навіть фінансування Секретаріату Кабміну – майже на 20 млн. грн., витрати на медичне обслуговування депутатів і керівництво країни – більш ніж на 17 млн. грн., фінансування авіаперельотів вищих осіб держави – на 10,3 млн. грн. Що цікаво – саме на таку суму при секвестрі бюджету-2012 була збільшена ця стаття витрат.

Всього бюджетну «годівницю» вказаних міністерств скоротили приблизно на 28 млрд. грн. І приблизно на таку саму суму були збільшені кошториси Пенсійного фонду – без малого на 19 млрд. грн., Мінохоронздоров’я – практично на 2 млрд. грн., Укравтодору – на 4 млрд. грн.

Таким чином, можна вже сьогодні говорити про те, що влада має намір продовжувати медичну реформу в розрізі продовження відкриття перинатальних центрів, закупівлі ліків і устаткування, відкриття нових амбулаторій сімейної медицини. При цьому навряд чи до відповідних тендерів буде підпущена якась компанія, що не входить у бізнес-пул, який уже сформувався за 2 роки реформи.

З аналогічною ситуацією навколо підрядників будівництва доріг очевидно пов’язане і збільшення фінансування Укравтодору. Тут не безпідставним буде припущення, що в рамках Нацпроектів буде відкритий ще один – скажімо, «Дороги України». До речі, з Печерських пагорбів доходять чутки про те, що Борис Колесніков якщо не всидить у кріслі віце-прем´єра в наступному уряді, цілком може впритул зайнятися мільярдним дорожнім будівництвом – замінивши Владислава Каськіва, що оскандалився, в кріслі глави Агентства з інвестицій і управління нацпроектами.

Щоправда, є й інші щасливчики, яким вирішили додати фінансування. Так, МВС і Генпрокуратурі збільшили кошторис майже на півмільярда. Так чи інакше, ця тенденція повторюється вже не перший рік і свідчить лише про посилення підтримки нинішньою владою своїх «цепних псів» – прокуратури і міліції.

Ще один цікавий момент: бюджетне фінансування однієї з найбільш розрекламованих Соціальних ініціатив нинішньої влади – забезпечення населення доступним житлом і компенсація громадянам втрачених заощаджень в Ощадбанку СРСР – опинилася або завуальованою, або значно скороченою.

Зокрема, кошти на компенсації втрачених вкладів сумістили в одному бюджетному рядку із кштами на обслуговування держборгу – всього без малого 35 млрд. грн. Але тільки прогнозований обсяг виплат з обслуговування державного боргу в 2013-му, згідно із пояснювальною запискою до проекту бюджету, перевищить ці 35 млрд.

Фінансування ж державних житлових програм – від доступного житла до держіпотеки під 3% річних – скорочено майже на 900 млн. грн. порівняно з цифрами, закладеними в бюджет-2012. Хоча залишається програма, що анонсується тим самим Колесніковим. Ось тільки обіцяні ним квартали з «фінських будиночків» навряд чи ще не розписані під певні компанії.

До речі, залишається невизначеним і розмір субвенції на виконання Києвом функцій столиці, а також на будівництво метро на житлові масиви Троєщина і Теремки. Такого рядка в проекті бюджету просто немає. Залишається надія, що після перегляду документа навесні наступного року ці кошти будуть закладені.

Сума ж іншої субвенції – на погашення різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги – скорочена практично на 11 млрд. грн. І говорить це тільки про одне – тарифи будуть підвищені.

Андрій Сантарович,

comments.ua. 

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.