Що залишив новому прем’єр-міністру Миколі Азарову його “попередник” Що залишив новому прем’єр-міністру Миколі Азарову його “попередник”

Ті, хто коли-небудь працював з Миколою Азаровим, знають – Азаров-прем’єр останньої каденції і Азаров-міністр фінансів – це дві різні людини…. Далі »

Полонська влада намагається шкільну ділянку розділити між “своїми” – ВО “Свобода” Полонська влада намагається шкільну ділянку розділити між “своїми” – ВО “Свобода”

Депутат Полонської міської ради від ВО «Свобода» Шпег Віталій вважає, що у Полонному діє свавілля місцевої райдержадміністрації та чиновників з… Далі »

Попри морози стан озимих культур – оптимальний Попри морози стан озимих культур – оптимальний

У Хмельницькій області 92% посівів озимих культур знаходяться у доброму та задовільному стані, решта посівів – у слабкому та прорідженому… Далі »

“Стіомі-Холдинг” наказано звільнити понад 300 гектарів самовільно зайнятої землі “Стіомі-Холдинг” наказано звільнити понад 300 гектарів самовільно зайнятої землі

Вищий господарський суд України скасував рішення Рівненського апеляційного господарського суду та залишив без змін рішення господарського суду Хмельницької області, яким… Далі »

Місцеві обранці Хмельниччини потрубувалися про забезпечення молодих сімей житлом на 5 років вперед Місцеві обранці Хмельниччини потрубувалися про забезпечення молодих сімей житлом на 5 років вперед

У Хмельницькій області прийнята програма забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки з обсягом фінансування 265,3 млн. грн. Відповідне рішення ухвалили… Далі »

Депутати ухвалили бюджет на 2013 рік з видатками 2,9 млрд. грн Депутати ухвалили бюджет на 2013 рік з видатками 2,9 млрд. грн

Депутати Хмельницької обласної ради ухвалили на 2013 рік з видатками 2,917 млрд. грн. Загальний обсяг доходів обласного бюджету 2013 року… Далі »