Полонська влада намагається шкільну ділянку розділити між “своїми” – ВО “Свобода”

Депутат Полонської міської ради від ВО «Свобода» Шпег Віталій вважає, що у Полонному діє свавілля місцевої райдержадміністрації та чиновників з Партії Регіонів, які користуючись своїми повноваженнями, намагаються грабувати та відверто дерибанити комунальне майно.

Як повідомили НГП у прес-службі Полонської районної організації ВО “Свобода”, на сесію міської ради, яку вчора бойкотували опозиційні сили, був висунутий проект рішення № 4 про припинення права користування земельними ділянками. В списку – Полонська загальноосвітня школа №3, за адресою м. Полонне, вул. Кошового (колишній автодром).

Міська влада пропонує відібрати у школи ділянку площею 0,6 га. Кому ж мають передати цю землю? Читаємо, в рішенні № 6 проекту «Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд , з подальшою передачею в приватну власність, із земель міської ради» згадуються прізвища:

1. Білик Ірина Іванівна – головний фінансист району та дружина очільника місцевої міліції. Ділянка площею 0,1 га, за адресою вул. Кошового 82.

3. Пилипяк Валерій Петрович – голова Полонської районної ради, член ПР. Ділянка площею 0,1 га, за адресою вул. Кошового 86.

4. Станіслав Григорій Васильович – голова Полонської РДА, член ПР, депутат обласної ради. Ділянка площею 0,1 га, за адресою вул. Кошового 88.

5. Олицький Микола Васильович – голова СВК «Лабунське», депутат Полонської районної ради від «Народної Партії» Литвина. Ділянка площею 0,1 га, за адресою вул. Кошового 84.

“Що цікаво. Ще немає рішення міської ради про відчуження землі, а вже вибиті межі і присвоєно номери. Самовпевненість даних чиновників вражає. З іншої сторони це і не дивно. Адже Полонський міський голова – член ПР, слухняно виконує всі вказівки голови РДА Григорія Станіслава. Міські депутати зі складу фракцій ПР, комуністів і «литвинівців» теж слухняно і одностайно обслуговують інтереси не громади, а можновладців з Партії Регіонів”, – впевнені свободівці.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. коли вони вже вся наїдяться, то Ядуха гребе, гребе не зупиниться, це вже місцева школота в Полонному нажертися не може. Грабуємо Хмельниччину разом!

  2. В Полонному чиновники взагалі нюх втратили. Дороги не чистять від снігу, “бо немає грошей”. В цей же час, до дня місцевого самоврядування 5 чоловік в міськраді, включаючи мера” виплатили собі премії по 30 000 гривень. Гнати їх поганою мітлою.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.