Філатова зазіхала на власництво “33 каналу” – Коліщак Філатова зазіхала на власництво “33 каналу” – Коліщак

Голова Хмельницької РДА і людина, яку пов’язують з хмельницьким “33 каналом”, Віктор Коліщак повідомив, що колишній гендиректор каналу Олена Філатова… Далі »

Україна увійшла до десятки країн з найнижчим рівнем верховенства права Україна увійшла до десятки країн з найнижчим рівнем верховенства права

Україна посіла 87-е місце з 97 країн світу за “обмеженням повноважень центральної влади”. Про це свідчать результати оприлюдненого у Вашингтоні… Далі »

Коліщак: Хмельницька міськрада може працювати без секретаря Коліщак: Хмельницька міськрада може працювати без секретаря

Голова Хмельницької РДА Віктор Коліщак вважає, що Хмельницька міськрада може працювати без секретаря. Таку думку він висловив в інтерв’ю НГП…. Далі »

Ядуху пронесло. Президент залишає його в кріслі? Ядуху пронесло. Президент залишає його в кріслі?

На банковій готують звільнення 9 губернаторів України. Як пише видання “Дзеркало тижня”,  під загрозою опинилися Микола Джига (Вінницька область), Борис Климчук… Далі »

Губернатори. Ставки на виліт Губернатори. Ставки на виліт

Банкова не тільки розкладає пазли в парламенті й Кабміні, а й гарячково прораховує варіанти ротації в регіонах. У Януковича предосить… Далі »

У Хмельницькому дорожчає проїзд у громадському транспорті У Хмельницькому дорожчає проїзд у громадському транспорті

Від сьогодні у Хмельницькому на 25% подорожчав проїзд у громадському транспорті. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Хмельницької міської ради. Перевезення… Далі »