Нардеп Лабазюк каже, що не голосувати за Прем’єра Азарова було би абсурдно Нардеп Лабазюк каже, що не голосувати за Прем’єра Азарова було би абсурдно

Народний депутат України, позафракційний Сергій Лабазюк каже, що не голосувати за Прем’єра Миколу Азарова було би абсурдно. Про це політик… Далі »

Трактори Гереги розчищають його округ від снігу Трактори Гереги розчищають його округ від снігу

За численними зверненнями жителів Городоччини про допомогу, народний депутат України Олександр Герега надіслав із Києва вісім одиниць техніки для розчистки… Далі »

Сергій Лабазюк: “Я не є і не буду солдатом, який виконує чиїсь забаганки” Сергій Лабазюк: “Я не є і не буду солдатом, який виконує чиїсь забаганки”

Процес вікового оновлення Верховної Ради України, хоч і запізнився, проте відірвався від мертвої точки. Цьому підтвердження потрапляння до столичного будинку… Далі »

Заріцький таки сяде до в’язниці Заріцький таки сяде до в’язниці

Колишнього голову Білогірської райдержадміністрації Валентина Заріцького засуджено на 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на… Далі »

Королівський подарунок Януковича Королівський подарунок Януковича

“Щодо закидів, мовляв, ми є проектом Банкової. Знаєте, про політиків варто судити не за гарними заявами чи виступами, а за… Далі »

На Хмельниччині працює 360 пунктів обігріву На Хмельниччині працює 360 пунктів обігріву

На Хмельниччині працює 360 пунктів обігріву з метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей. Як повідомили НГП в оперативно-координаційному… Далі »