Рух ЧЕСНО завершив кампанію “Фільтруй раду” і почав досліджувати новообраних депутатів Верховної Ради Рух ЧЕСНО завершив кампанію “Фільтруй раду” і почав досліджувати новообраних депутатів Верховної Ради

Моніторинг ЧЕСНО показав, що за результатами виборів до Верховної Ради України пройшли 331 «порушників» критеріїв ЧЕСНО: 233 депутати, причетних до… Далі »

Нардеп Лабазюк поки що залишається позафракційним. Чи надовго? Нардеп Лабазюк поки що залишається позафракційним. Чи надовго?

Самовисуванець, член Народної партії Сергій Лабазюк, який переміг на парламенстьких виборах у 188 окрузі, поки що залишається позафракційним. Такі дані… Далі »

Бондар, Герега, Буряк і Мельниченко вже в “регіонах” Бондар, Герега, Буряк і Мельниченко вже в “регіонах”

Самовисуванці Віктор Бондар (191-й округ), Олександр Герега (192-й), Сергій Буряк (190-й) і Володимир Мельниченко (193-й), котрі перемогли на мажоритарних округах… Далі »

Сім’я хмельницького губернатора бере нові горизонти. Житлові Сім’я хмельницького губернатора бере нові горизонти. Житлові

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха, який володарює на Поділлі два останні роки, не спроста став героєм журналістських розслідувань всеукраїнських ЗМІ…. Далі »

Хмельницький імам обіцяє не судитися з міськрадою через землю Хмельницький імам обіцяє не судитися з міськрадою через землю

Представник духовного управління мусульман України у Хмельницькому і області імам-хатиб Мухаммедов Карім пообіцяв не судитися з Хмельницькою міською радою через… Далі »

Ще одна “тушка” покинула фракцію “Батьківщини” у міській раді Ще одна “тушка” покинула фракцію “Батьківщини” у міській раді

Сьогодні фракцію “Батьківщина” у Хмельницькій міській раді залишив депутат, директор технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами Юрій Курманський. Про це… Далі »

Син губернатора Ядухи прибрав до рук житло у центрі Хмельницького Син губернатора Ядухи прибрав до рук житло у центрі Хмельницького

Відсьогодні син хмельницького губернатора Василя Ядухи Олександр став власником триповерхового будинку у центрі Хмельницького. Відповідне рішення ухвалили депутати міської ради… Далі »

Депутат Мандзій немає амбіцій, аби сісти у крісло секретаря Хмельницької міськради Депутат Мандзій немає амбіцій, аби сісти у крісло секретаря Хмельницької міськради

Депутат-“литвинівець” Сергій Мандзій заявияв, що  немає амбіцій, аби сісти у крісло секретаря Хмельницької міськради. Про це сьогодні він повідомив у… Далі »

Депутати Хмельницької міськради вчерговий раз провалили мусульманське питання Депутати Хмельницької міськради вчерговий раз провалили мусульманське питання

Депутати Хмельницької міської ради не підтримали проект рішення про відведення земельної ділянки духовному управлінню мусульман України. “За” проголосувало 5 депутатів:… Далі »

Мер Хмельницького повернув собі Нестерука Мер Хмельницького повернув собі Нестерука

Хмельницький міський голова Сергій Мельник отримав собі нового-старого заступника. Відповідно до результатів таємного голосування депутатів міськради, на посаду заступника міського… Далі »

Влада Хмельниччини виторгувала за землю понад 6 млн. грн Влада Хмельниччини виторгувала за землю понад 6 млн. грн

Протягом цього року органами місцевого самоврядування та виконавчої влади Хмельниччини продано 115 земельних ділянок загальною площею 28,27 га вартістю 5,92… Далі »