Депутати Хмельницької міськради вчерговий раз провалили мусульманське питання

Депутати Хмельницької міської ради не підтримали проект рішення про відведення земельної ділянки духовному управлінню мусульман України.

“За” проголосувало 5 депутатів: чотири бютівці і один регіонал.

На думку депутата-свободівця Олександра Симчишина,  поняття “мечеть” – це магніт притягнення нелегальних мігрантів.

“Україна завжди була традиційною християнською державою і повинна максимально культивуваnb рідні цінності. Мечеть ж, на нашу думку, – це магніт притягнення нелегальних мігрантів. Свого часу ми проводили пікет міської ради проти виділення земельної ділянки мусульманам. Надалі відстоюватимемо цю думку громади тому, що громада однозначно проти”, – сказав О. Симчишин.

Релігійна громада мусульман клопотала перед міською радою виділення їй земельну ділянку площею 5 тис. кв.м  на вулиці Трудовій, 11/2Б під будівництво та обслуговування Соборної мусульманської мечеті.

Як відомо, міська рада двічі виступала проти забудови мусульман. При тому що другого разу розгляд питання супроводжувався протестними заявами кількох християнських конфесій та пікетуванням міськради, яке організувало Всеукраїнське об’єднання “Свобода” під гаслом “Ні мечеті у Хмельницькому”.

толерантних мультикультуралісти
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. можна лишень подякувати усім депутатам, хто голосував проти. це позиція на користь людей

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.