Депутат Мандзій немає амбіцій, аби сісти у крісло секретаря Хмельницької міськради

Депутат-“литвинівець” Сергій Мандзій заявияв, що  немає амбіцій, аби сісти у крісло секретаря Хмельницької міськради.

Про це сьогодні він повідомив у коментарі НГП.

“Кандидатуру секретаря ради визначає і подає на розгляд депутатів міський голова. Щодо мене, то я не претендую на це місце і немаю таких амбіцій”, – наголосив депутат.

С.Мандзій вважає, що посада секретаря ради має залишатися вакантною, оскільки питання по Валерію Лескову залишається відкритим.

“Він подав касацію на рішення Вінницького апеляційного адміністративного суду. Тим паче, наскільки мені відомо, є роз’янення Мін’юстуту, що поєднання виборної і партійної посад можливе за умови, якщо людина не одержує зарплати від партії, яку очолює. Лесков ж не отримумав таких коштів”, – пояснив “литвинівець”.

За джерелами НГП, саме Сергій Мандзій є лояльною та однією з можливих кандидатур на посаду секретаря Хмельницької міськради.

Як повідомляв НГП, 31 жовтня цього року секретар Хмельницької міської ради, член ВО “Батьківщина” Валерій Лесков оголосив, що добровільне йде у відставку.

“Я хочу допомогти у виконанні передвиборної програми кандидата у народні депутати у 187 виборчому окрузі від Об’єднаної опозиції Олега Лукашука. Прошу депутатів таємним голосуванням звільнити мене із займаної посади”, – сказав секретар міської ради.

Нагадаємо, що Хмельницький міськрайонний суд 20 липня ц.р. визнав протиправним і скасував рішення першої сесії Хмельницької міської ради від 2 грудня 2010 року “Про обрання Лескова Валерія Олександровича на посаду секретаря міської ради”. Пізінше Вінницький апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення суду першої інстанції.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.