Депутати ухвалили бюджет на 2013 рік з видатками 2,9 млрд. грн

Депутати Хмельницької обласної ради ухвалили на 2013 рік з видатками 2,917 млрд. грн.

Загальний обсяг доходів обласного бюджету 2013 року становить 2,918 млрд. грн, це на 600 мільйонів більше, ніж минулого року. Зокрема, обсяг доходів загального фонду обласного бюджету затверджений в сумі 2,8 мрд. грн, спеціального фонду бюджету – 117, 783 млн гривень. У тому числі обсяг дотації вирівнювання у сумі 745, 433 . грн, додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів – у сумі 34 млн. грн та субвенцій – у сумі 1,6 млрд. грн з Державного бюджету України.

Також прийнятий бюджет передбачає загальний обсяг видатків обласного бюджету на 2013 рік – у сумі 2,917 млрд. грн, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі 2,7 млрд. грн та видатків спеціального фонду бюджету – 155, 962 млн. грн за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів та головними розпорядниками коштів. Приріст сягає приблизно 12 відсотків.

“Бюджету хоч і напружений для виконання, але є абсолютно збалансованим за доходами і видатками, що дасть можливість забезпечити діяльність усіх сфер життя Хмельницької області, виплату заробітної плати та всіх інших соціальних виплат. Щодо видатків на райони і міста та по кожній галузі, то такий розподіл буде проведено при прийнятті Програми соціально-економічного розвитку області на 2013 рік на наступній сесії”, – зауважив голова облради Микола Дерикот.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.