Міського голову Мельника обклали бютівцями, а страждає від цього весь Хмельницький – комуніст

Перший секретар Хмельницького обкому Комуністичної партії України Ігор Корнійчук переконаний, що хмельницький міський голова Сергій Мельник став заручником конкретної політичної сили.

Про це комуніст заявив у ексклюзивному інтерв’ю НГП, яке невдовзі буде опубліковане на сайті.

“Що сьогодні зробили з чудової людини – обсадили його бютівцями, окремі з яких зовсім не здатні працювати. Місцева влада є заручними однієї політичної сили, а страждає весь Хмельницький: то відключають гарячу воду, то немає тепла. До чого це політичне протистояння?” – запитує представник КПУ.

І.Корнійчук зізнався, що 2006 року, коли відбувалися позачергові мерські вибори, він не радив Мельнику приєднуватися до ВО “Батьківщина”.

“Я знав його, як грамотного економіста і фінансиста. Тоді його рейтинг дозволяв без “Батьківщини” стати міським головою і бути незалежним”, – вважає комуніст.

Також він додав, що давно знайомий із Мельником і з ним товаришує.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. в 2006 році Мельник без Батьківщини і плакатів з Юлею не набрав би 5%.
    Бухгалтер він хороший, свої гроші вміє рахувати, а мер ніякий та слабкий, бютівці тут ні при чому. Що змінилося у місті з 2005 року. Нічого. Не було б ринку, місто загнило би зовсім.
    Хто з команди Мельника бютівець? Вінніков, Прокопець, Давиденко, Ковальчук? Чи начальники управлінь і відділів. Вони ніколи ніякого відношення до БЮТу не мали.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.