Обіцянки Мельника: нові тролейбуси, сміттєпереробний завод, неонатальний корпус дитячої лікарні

Хмельницький міський голова і кандидат у народні депутати у 187 виборчому окрузі Сергій Мельник обіцяє відстоювати інтереси територіальної громади міста на всіх рівнях
влади.

Про це зазначається у його передвиборчій програмі.

Зокрема, у разі потрапляння до Верховної Ради, Мельник обіцяє продовжити будівництво водогону від с.Чернелівка до міста Хмельницького, сприяти зведенню заводу з переробки твердих побутових відходів, прийняти державну програми з будівництва дитячих садочків, збудувати неонатальний корпус міської дитячої лікарні, придбати 60 тролейбусів за рахунок Державної цільової програми розвитку міського електротранспорту на період до 2017 року.

Як відомо, 16 вересня Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом в народні депутати у ОВО №187 хмельницького міського голову Сергія Мельника (член ВО “Батьківщина”).

Мельник балотується як самовисуванець.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 38

 1. Територіальну громаду представляють депутати місцевих рад. Нардеп повинен мати контакт із громадою, але дбати про інтереси всіх громад України

  • Треба щоб мери усі йшли в верховну раду. Вони відстоять інтереси міста. Ато вже щимлять дальше нема куди. Обіцяли колись двох палатний парламент де він. Кажуть реформа місцевого самоврядування. А хто її буде робити. Ті хто не знає шо це таке. Хай Мельник йде в верховну раду і захищає інтереси міста. Він нормальний мер і буде нормальним депутатом. Не треба людей пересварувати і затуманювати очі.

   • Мельник пнх, а не у Верховну Раду! Воно із своїми прихвоснями місто обікрав, з усіх забудовників відсоток бере, земелькою нормально приторговують, а комунальна власність всеодно що його приватна щомісяця прибуток йому в карман, а інакше оренду не отримаєш!!!

 2. маладєц. мером був. ще в 2006 році все це за 8 років нічого не зробив. тепер знов бреше.

  1 тролейбус перед виборами купив за 8 рокыв. це капець просто

  • Тролейбусів з низьким полом багато купили, вони нові. Бабуся моя хвалить, її ноги болять. Де низький пол дуже зручно заходити.

 3. я за Симчишина

  • цей предатель не хоче йти на вибори. предатель

  • Мал ещо

  • Ага цього відбитка свободівського ще у Верховну раду! Усьо Свобода свій “авторитет” показала, було що москалям по Лайфнюс показувати. А ще у них Генчик прикольний, який з Кубівим за нанесені їм хабарі у сауні дівчаток парили, а потім пиз*или, і це все у період перших двох місяців війни з Росією! Усі вони там “зірки” Ютуба!

 4. І не соромно Мельнику в очі людям брехати. Все це він обіцяв як йшов в мери.А тепер з тією ж піснею в нардепи преться.тільки потрібно пропіаритись, так і про сміттєзвалище згадує.Громадський транспорт знищив.Нічим дістатись до дому після десятої вечора.Маршрутки всі як не свата,так брата чи депутата їздять тільки на базар.а ціну завалив найдорожчу в Україні,ліцензії повидавав на старі і не пристосовані для людей машини,тролейбуси зношені і також після десятої майже не їздять,,водогін завалив і відмив гроші разом з лукашуком-труби для водогону не предназначені купили в Руминіїна підприємстві яке збанкрутіло,втуби всередині з скловатою,при розриві будем травитись.Що він меле.До тогож депутат має займатись законами,приймати ,рішення загальнодержавні ,а не містечкові.Для цього є місцеве самоврядування.Якби не базар,то Хмельницький взагалі сидів би в калоші.Ганьба Мельнику.Наобіцяв людям золоті гори як йшов в мери.а тут побачив,що рік важкий,то й намилив ноги.А що йому?Під Києвом вже звів хатище,жінка базаром керує комунальним.а корупції ніхто не бачить.,Думаю,за за нього ніхто не проголосує.Симчишина підтримають люди!т

  • А я с Вами не согласен. Как то у вас факты притянутые. Город нормально пережил потрясения – с водой, с теплом. Цены на услуги малые, у моего кума в Каменце – намного дороже. И транспорт ходит нормально, даже очень. Насколько помню лицензии выдает не мерия, а государственное учреждение. То что тендер по водогону Лукашук выиграл с Ядухой тоже все знают. И законы писать как раз Мельнику, человеку который очень хорошо знает проблемы местного самоуправления. К тому же человек он грамотный, хороший финансист. Янык деньги украл, а город выжил на малых копейках. Да и человек Мельник скромный, пиара практически нет.

 5. І не соромно Мельнику в очі людям брехати. Все це він обіцяв як йшов в мери.А тепер з тією ж піснею в нардепи преться.тільки потрібно пропіаритись, так і про сміттєзвалище згадує.Громадський транспорт знищив.Нічим дістатись до дому після десятої вечора.Маршрутки всі як не свата,так брата чи депутата їздять тільки на базар.а ціну завалив найдорожчу в Україні,ліцензії повидавав на старі і не пристосовані для людей машини,тролейбуси зношені і також після десятої майже не їздять,,водогін завалив і відмив гроші разом з лукашуком-труби для водогону не предназначені купили в Руминії на підприємстві яке збанкрутіло,втуби всередині з скловатою,при розриві будем травитись.Що він меле.До тогож депутат має займатись законами,приймати ,рішення загальнодержавні ,а не містечкові.Для цього є місцеве самоврядування.Якби не базар,то Хмельницький взагалі сидів би в калоші.Ганьба Мельнику.Наобіцяв людям золоті гори як йшов в мери.а тут побачив,що рік важкий,то й намилив ноги.А що йому?Під Києвом вже звів хатище,жінка базаром керує комунальним.а корупції ніхто не бачить.,Думаю,за за нього ніхто не проголосує.Симчишина підтримають люди!т

  • та перестаньте вже про Симчишина писати. його не висувають.
   без нього Мельник виграє. бо більше нема за кого голосувати.

 6. як сказав друг і однопартієць Мельника Лев Бірюк – Мельник – аморал!

 7. Мельник злякався відповідальності і тікає з міста.

  • Не логично. Самое трудное правление партии регионов город пережил и никто никуда не убегал.

 8. А где музей Куприна? Мельник уже обещал его. Прошел на мерство и затих? Ему все равно,что обещать. Лекторат у него есть,пройдет( к сожалению)

  • що таке лекторат?

  • А хто такий Купрін, щоб йому аж музей у Хмельницькому відкривати? Досить вулиці з його назвою

   • Ти краше запитай хото такий Мельник? А про Купріна почитай, де він жив, де служив, яке відношення має до Хмельницького, для тебе це корисно!

 9. в жінки 2 базари евереслі і дарсон.

 10. Хай іде, може буде краще у місті, із задоволенням проголосую за нього

 11. точно, якщо Мельника сплавимо місту буде краще, може так хоч щось буде змінюватися на краще

 12. ви вийдіть в місто і подивіться як воно розквітло. вам всім мельник наср…. в бобік чи що??? Чомі я та мої рідні бачать його гарні справи і розуміють чому щось не зроблено, а ви всі ніби на його місті вже б тут рай зробили?????

  • От Ви мені поясніть до чого тут Мельник до розквіту міста…все це завдяки підприємцям, які поробили за власний рахунок ремонти приміщень і їх фасадів…
   А міска рада просто ходить і ще й штрафує, щоб прибирали біля магазинів, офісів, зимою носили листи з вимогами, щоб підприємці самі сніг відкидали. Навіщо тоді комунальні служби!
   Парк Шевченка,…і той 3 роки ремонтують!
   Шановна, Олено, що Вам розцвіло? Точніше назвіть ті місця що розцвіли, до яких доклало руку саме міське керівництво! Буду вдячний за інформацію)))

  • Мельника як мер для нашого міста вмер, і для міста це краще! Але таких виб… у ВРУ допускати не можна, бо він там з доларового міліонера за наші кошти стане міліардером, при цьому надуривши уже не тільки Хмельничан а усіх Українців.

 13. Тако нікчемного мера в нас ще не було,вибрався два рази за рахунок підтримки населенням БЮТу і ще хоче в нардепах штани протирати , за наш з вами рахунок. Мельник це ганьба якась…

 14. Мельник робив все для міста,тому що це його робота. Тролейбус придбав не за свої кровні,а з бюджету міста . По людині можна говорити дуже багато. Хитрий,роботу знав,знав,як вкрасти,доля була у підприємців(маршрутні таксі). Попробуйте щось своє в місті зробити,нічого не вийде. Там всі свої-Черевченко,Нестерук,Кізляр і всі інші наближені до мера. Нехай іде,це його останній шанс!!

 15. А це часом не алкаш Петро Якович,який культуру загубив,звання купив і дівчат портив коли був начальником в культурі? Там якщо не алкаші,то голубі!!! Ви б шановний помовчали за Мельника. Кращого мера у нас не було. Багато зроблено, хороша команда. Не всім по душі? Все життя так. Людина публічна,його всі знають,можливо комусь і не вгодив.

  • маша 3 рубля і наша, де та команда?
   всі розбіглися від мельника, лишився тільки один Вінніков.
   Де Ковальчук, Прокопець, Байдич, Швець, Савчук, Литовка? Всі нормальні потікали.

  • Маша “кращого” мера не було, немає і нетреба нам Мельника, нехай в*об.. на*у*, але ж не у ВРУ, людей жалко! Краще для нас щоб цей слизняк уже відпочив, наприклад у громадському закладі під назвою – СІЗО, на нього він уже заробив!

 16. Такий він мер і друг,повтікали,бо знали чого. Безкоштовно напевне навіть не вітався,зажерся. Зато аферюга Степанова вірно служить,іі теж потрібно гнати в шию. Думає,що про неї ніхто нічого не знає,все повилізає. Нехай мер спортом займеться,бо тріщить весь по швам.

  • Да зачем так. Наоборот профессионалы должны работать, даже если кому-то не угождают. Посмотрите на уровень области пришли неопытные люди и ничего хорошего. Мы же все хотим идти лечиться у опытного врача. Так и чиновники должны быть опытные профессионалы и конечно не взяточники.

 17. семен, тобі ж кажуть, всі професіонали від Мельника втікли, бо з ним працювати не змогли.

 18. мікс – це якась ригівська троляка.
  не звертайте увагу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.