Депутат Лабазюк подумає закордоном, чи вступати до регіоналів

Обраний народний депутат Сергій Лабазюк, який переміг на виборах у 188-му окрузі Хмельницької області, поки не вступив у провладну більшість.

Про це він повідомив «Главкому».

«Я прийму присягу і тоді визначуся. Поки я за кордоном, ось коли приїду, тоді і буду вирішувати », – уточнив Лабазюк.

Він також уточнив, що до цих пір є членом Народної партії і поки не покинув її ряди.

Раніше в Партії регіонів повідомили, що майже всі мажоритарники вже написали заяву про вступ у їхню фракцію. «Майже 40 самовисуванців написали заяву про вступ у нашу фракцію, тому в новій Раді у нас буде одноосібну більшість. Закони зможемо приймати швидко і злагоджено », – заявив заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

Нагадаємо, самовисуванець Сергій Лабазюк балотувався до парламенту за 188-му округу в Хмельницькій області. Кандидат переміг головного конкурента з мінімальною перевагою (менше 500 голосів). Виборча кампанія Лабазюка запам’яталася мешканцям Хмельницької області інцидентом, під час якого кандидат на запитання журналіста відповів йому нецензурною лайкою. Роздратування починаючого політика викликала прохання прокоментувати ситуацію з ремонтом місцевої автодороги, який виконувала підконтрольна політику фірма.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.