Лабазюк виграє на парламентських виборах – штаб Беспалова

Кандидат у народні депутати України, самовисуванець у 188 окрузі Сергій Лабазюк повторно проходить до Верховної Ради.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомили у штабі кандидата Дмитра Беспалова, який веде паралельний підрахунок голосів.

Трійка лідерів у Хмельницькому районі виглядає так: за Сергія Лабазюка проголосували 8523 виборців, Віктора Коліщака (“Блок Петра Порошенка”) – 4467, Дмитра Бесплова (“Народний фронт”) – 3639.

У частині Хмельницького (виборчі дільниці № 681427 –681454, 681559) перемогу отримав Беспалов – 8347. Друге місце у Коліщака – 8062. На третьому Лабазюк – 6094.

Окремо є інформація, як проголосували в’язні Райківецької виправої колонії (№78): за Лабазюка – 265, Коліщака – 162, Беспалова – 57.

У штабі Беспалова також встигли опрацювати окремі дільниці Волочиського району. Там Лабазюк лідирує з суттєвим відривом. Зокрема, у селах Юхимівці за Беспалова проголосувало 20 виборців, Лабазюка – 255, Коліщака – 26; Ожигівці – Беспалова підтримали 11 людей, Лабазюка – 156, Коліщака – 29; Поляни – у Беспалова 14 голосів, Лабазюка – 325, Коліщака – 24.

Як відомо, на парламентських виборах-2012 Віктор Коліщак програв Сергію Лабазюку 469 голосів.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 36

 1. На Хмельниччині живуть є…нуті на всю голову люди. Нема слів. Після всього що було – проголосувати за Лобзика…. Хохли, ви кончені придурки… живіть в гівні і здохніть в гівні, ви більшого не заслужили, раз голосуєте за тих, через кого на майдані розстрілювали наших дітей. Ви кінчені і прокляті люди. Це про вас писав Шевченко – варьяти, варьяти, варьяти….

 2. Хто настільки дурний вибрав це хйл. А волочиськ гімно!!

  • правильно, тре було за друге ше більше х..о, яке йде другим)) з того всього шобла кууди краще вже Лабазюк….

 3. На Хмельничинні живуть прекрасні люди. Хмельничанни православний народ. Люблю Хмельниччину понад усе. Кому не подобається народ на Хмельниччині можуть пакувати валізи і їхати на галіпуцію до ЮДИНатів (уніатів). СЛАВА ХМЕЛЬНИЧАНАМ !

 4. придурку це я Хмельничаннин а ти волочиське гімно- пакуй валізт на московю разом зі своїм лобзиком!!! доречі Хмельницький це хртстянське місто ане московіте.

 5. ганьба хмельницькій області за таки “вибори”. знову навибирали бувших ригів, яких крім свого бізнесу і своїх грошей нічого не цікавить. наступили на ті самі граблі, то чекайте, любі малята, скоро прилетить! соромно, що живу в однім краю з такими … виборцями.

 6. Ну що сказати?сВолочиський елєхторат зробив свою чорну справу.Може ще януковича повернете?

 7. Повернення януковича! Не люди,а стадо овець,дегенератів знову янукович при владі…як же наші люди люблять,коли їх най… І обирати дегенератів лобзіків!!!

 8. Я думаю, якби у цю неділю був референдум із запитанням:
  “Чи погоджуєте ви про повернення до влади Януковича”, то за 150 гривень Хмельничани проголосували би позитивно !
  Соціологія 26.10. підтвердила!!!

  • 1000000000%
   Хмельницький це бл…ське базарне місто, тупа сіра бидломаса, яка виходить погалакати лише тоді коли на товчку намет на 10 см посунуть. Все решта для праскуріських гандонів значення не має.

  • Це не тільки Хмельницький, це ще і Волочиск, Красилів, Віньківці, Ст.Кост.Городок, Дунаївці, Кам.Под.та майже вся частина області.А потім дивуємося, чому на схід відправляють ГЕРОЇВ!

 9. я б взагалі заборонив селам голосувати , а то за 100 грн від лабзюка всі продалися

 10. Чучело-Безпалов всю кампанію працював на перемогу Лабазюка

 11. за лобзіка голосує волочиськ.а Хмельницьк це гімно нетрех

 12. Ксенжук що минулого разу за вказівкою Ядухи запряг Беспалова, так і зараз. І заєж що намає шансу, в не собі і нікому!

  • Херню сказал, ты.
   Беспалов – единственный которых ничерта не пиздил и не пиздел хуйню когда выступал.

 13. Сергій молодець. Впевнено ,не зважаючи на гавкання всякої швалі виграє. Виграє, бо ішов до людей і говорив правду. Пояснював, переконував. Людей треба в першу чергу поважати і вміти їх чути. Це пора вже зрозуміти усім. Не можна ганьбити власний народ. Хто це робить, (хмельничанин , народ , барабан , Марина і решта сук) нехай збирає манатки і в АТО. Але духу не хватить. З кущів гавкати кожен може, а бере на себе відповідальність одиниці.

  • можеш сходити до лобзіка і отримати свої сто гривень за публічно виконаний відсос

   • Бидло ти. Кожен повиннен мати власну думку, яка має відрізнятися від мекання бидла

   • урод ти закрий пельку і іди в службу авто доріг на роботу ми тебе розкусили сам пишу сам комунтуб урод

  • Підримую. В тому то і справа що це бидло яке не любить свого власного народу, своєї Хмельниччини, ще чвакає і називає себе “патріотами”

 14. ти уродське бидло вали за грошиками від лобзіка і не позор мені моє рідне місто Хмельницький. ми не куплене стадо як волочиське гімно!!

  • Тобі повинно бути стидно називатись від імені народу. Невже люди заслуговують на ті образи, люди які працюють. З даних коментарів зробимо висновок. Людина з ніком народ, це людина яка близько не була біля народу, і вона переймається тільки власними почуттями, прикриваючись простим людом. Ця людина без моралі. Про совість промовчимо.

  • Ти подивись, скільки Хмельничан Лобзіку покланялися-більше 6 тис.?ПОЛІЦАЇ !

 15. поклоняються такіж як лобзік ноимальні не голосували за нього. він винен у війні у тому що внас забрали крим та схід. а ви йому поклоняєтись(напевно ніхто не загинув у вас,у ваших родичів, друзів та знайомих). таких зрадників не треба в державі. мені соромно жити з ватніками які вважають себе українцями та власне хмельничанами. ви зрадники і сором вам. кожен має свою думку проте захищати негідника! ? де ваша совість продали?

  • Ви ще раз підтвердили мої слова, у вас особиста неприязнь, а говорите від імені народу. Народ свою думку сказав 28900 голосів за лабазюка. Ви обіжені на весь світ. Це не нормально, запишіться до психіатра. Я більше вам порадити нічого не можу.

  • це ти може народ ? лічись гнидо і дійсно може тобі переїхати з Хмельничини.

 16. Лабазюку респект и уважуха!

 17. які куплені люди ви павлики морозові. мені вас шкода як людей .сумно що гроші лише цікавлять у житі.

  • не суди по собі нещасне зомбоване створіннячко

  • Гроші цікавлять всіх. Такий світ зараз, був і буде. Но ваші висловлювання це дійсно крик хворої людини, яка відмовляється від лікування. Будьте толерантні.

 18. ви толерантність з відсутністю у вас мізків не плутайте . це ви зомбований ватнік. від таких слід триматись подалі сидіть у свому руському мірі!

 19. Лабазюк – хуйня региональная.
  Может хоть в ВР морду ему набьют комбаты.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.